Akbabalı Meyhane - Beyoğlu Fotoğrafları

Akbabalı Meyhane - Beyoğlu
 
Hey, hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Akbabalı Meyhane - Beyoğlu Yorumları

20 Mart 2017

Eğlenmeye bizim kadar hazir bir grubu bu kadar mutsuz göndermeyi nasil başardılar, hayret verici
Icerden rezervasyon yaptirmamiza rağmen "yaa bi grup vardi 6da geldiler kesin gider dedik ama gitmiyolar" seklindeki müthiş açıklamayla bizi hicbi ise yaramayan bi sobanin altinda dışarda soğukta oturttular
Müziği duymadik bile çünkü ekip merdiven altina en basta 3 dk uğrayıp geçiyor gece boyu bi daja bulabilirsen bul...
Yemekler güzel ama amac oturup yemek yemek olsa kebapçıya goderdik diy mi?
Özel günlerinizde tercih etmeyin üzülürsünüz

20 Mart 2017

Bizim kadar eğlenmeye hazır bir grubu nasıl bu kadar mutsuz gönderdiler hayret verici. Konum nedeniyle müziği duyamadik bile
Icerden rezervasyon yapmamiza rağmen, "yaa bi grup vardi 6 da geldiler kesin giderler dedik ama gitmiyor bunlar " şeklindeki açıklamayla dışarda oturtulduk. Hicbi ise yaramayan tuhaf iki tane sobanin altında bütün gece donduk.
Servis ve yemekler güzel ama amac yemek yemek olsa kebapçıya giderdik diy mi?
Hiç bir özel günde kalkıp gitmeyin, üzülürsünüz

1 Mart 2015

Bu kadar kötü bir servis bu kadar kötü bir menü olamazdi herhalde. 5 kişi fix aliyorsun masaya 2 kisi fix alsanda gelecek meze geliyor. Ara sicaklarda kisi basi 2 halka gelecek kadar bir tabak kalamar geliyor. Meyve geldi armutu oyle bi kesmislerki seffaf armutun arkasindaki kisi gozukuyor. Rezervasyon yaptirdim 2 hafta once geldigimizde masamiz bile hazir degildi bizi ayakta beklettiler. Kisacasi birdahami asla.

22 Şubat 2012

Çok keyifli bir yer,birde dışarıdaki masaları tekrar koyabilseler :((( Fasıl var diye gidilirse hayal kırıklığı olabilir ama beklentiyi yükseltmeden giderseniz acayip eğlenebileceğiniz samimi bir ortam.Mezeleri genelde güzel,fiyatları çokta abartı değil,bazı arkadaşların yorumları beni şaşırttı çok sık gittiğim bir yer olduğu için anlam veremedim.Galiba çok kalabalık bir zamana denk gelmişler.

4 Ekim 2010

Bir doğum günü organizasyonu için gitti. Önce AÇIK alan diyip sonra rezervasyonu kapalı alana aldılar. Sonrasında sınırsız içki diye anlaşıp 4 kişiye 1 büyük rakı veriyoruz dediler. En önemlisi ana yemek diye boş tabaklara SADECE 3 er köfte koydular.

Açıkçası böyle rezalete 60 TL vereceğimi söyleseler güler geçerdim. Ne yemeklerin lezzeti güzel, ne hizmet, ne sunum. Sabote etmek için yazmıyorum. Yaşadıklarım bundan ibaret.

8 Şubat 2010

"Akla gelen ilk yer" mi?
Tam bir felaket...
Fasıl değil akşam yemeği için ideal. Ancak kesinlikle fasıl değil.
Menü kötü-servis kötü-ara mekan soğuk.
Fasıl deyince akla ilk ne gelir? Tabi ki de müzik. Bu mekanda müzik yok. 2 kişi restorantın 3 ayrı mekanı arasında dolanıyorlar. Her geldiklerinde 2 şarkı çalıp gidiyorlar. Bir de tabi para istiyorlar. Yahu ne çaldın, ne para istiyorsun.
Fasıl deyince akla "son gelecek" yer.
Arkadaşlarımla gittim. Bir de ben önermiştim. Utandım. Bir de onlar başka bir yere gidelim demişlerdi, ben engel oldum.
Ana yemek geldi (o da bir felaket) patates kızartması tam yarım saat sonra ulaştı masaya. Dalga geçer gibi. Geri gönderdim.
Gerçekten çok kötü.... Bir yıldız veriyorum. O da istemeye istemeye

7 Şubat 2010

Ana yemek olarak 4 tane istavrit veya 3 tane kofte koyuyorlar tabaginiza. 65YTL'ye karninizi doyuramadan ciktiginiz mekan. Dis bolumu de acmislar talep yogun oldugu icin, kisin donarak ve titreyerek yemek yiyebilirsiniz. Servis rezalet, calgicilar tum gece boyunca toplamda 20 dakika ancak caliyor. Yurt disindan gelen misafirlerimi meyhane gormeleri icin goturmustum, mahcup oldum.

30 Aralık 2009

akbabalı meyhanesi taximin en gözde meyhanesi diyebilirim.gündüzleri değilde geceleri fasıl keyfiyle birleşince başka güzel oluyor.mezeleri ve yemekleri görmeye ve denemeye değer bence

30 Aralık 2009

akbabalı meyhanesi taximin en gözde meyhanesi diyebilirim.gündüzleri değilde geceleri fasıl keyfiyle birleşince başka güzel oluyor.mezeleri ve yemekleri görmeye ve denemeye değer bence

25 Mayıs 2009

ßeyoğlu ve fasılı yan yana koyunca akla gelen ilk yer

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN