Ali Baba Restaurant - Adalar Fotoğrafları

Ali Baba Restaurant - Adalar
 
Hey, hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Ali Baba Restaurant - Adalar Yorumları

8 Kasım 2012

olurmu olur.. norveç ten iki misafirimle adada yemek için fayton turundan sonra sahile indim alibaba daki garsonlar ve arap aksanlı bir şahıs illa buyur ettiler utancımdan oturdum içimden geçmşti bisey olacagı.. 6 çeşit meze salata karides 3 adet lüfer bir şişe angora ve 20 cl rakı içmez olaydım 480 tl hesap ödedim rezil olmamak için sesimi çıkaramadm kesinlikle gitmeyin derim araptan geçilmiyo zaten

11 Haziran 2011

HERŞEY ÇOK GÜZELL.

2 Mayıs 2011

adanın en güzel mekanı Ali Baba Restaurant... ismini hakeden bir kalitesi var çünkü istanbulda ve diğer sahil kesimlerde mekanın namı almış gidiyor.. merak ettim gittim gördüm... başta bütün ürünleri gerçekten hatasız eksiksiz. personeli saygılı ve içten hızlı ve güleryülzü. mekan büyük ve ferah özellikle yazın püfür püfürdü.. hesap biraz yüklü geldi ama çok yiyip içtiğimizden. yoksa normal yani fiyatlar..

23 Eylül 2010

çok şirin mekan

22 Eylül 2010

Adadaki en güzel yerlerden biri

11 Ağustos 2010

Methini çok duydum bu yaz bitmeden Büyükada'ya gidip Ali Baba Restaurant'ı denemek istiyorum. Umarım fırsatını bulurum.

2 Ağustos 2010

İsim yapmış, isminin hakkını veriyor

29 Temmuz 2010

Gayet güzel bir yer , tercih ettiğinizde pişman olmazsınız emin olun.

28 Temmuz 2010

Sitede yorumları görünce dayanamadım, ailesi Ali Baba'nın mirasını en güzel şekilde koruyo sahip çıkıyo. Her şey her zaman taze ama ahtapot salatasını ayrıca tavsiye ederim şimdiden afiyet olsun:)

28 Temmuz 2010

Bir giden bir daha gitmek ister, her şey o kadar taze ve lezzetli. Balık mevsimi konusunda hesap kitap yapmaya gerek yok Ali Baba'ya giderken, çünkü size her zaman en lezzetli balıklarını getiriyorlar. Özellikle haftasonları çok kalabalık oluyor; rezervasyon yaptırmak iyi olur yani.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN