Büyükada Façyo Restaurant - Adalar Fotoğrafları

Büyükada Façyo Restaurant - Adalar
 
Hey, hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Büyükada Façyo Restaurant - Adalar Yorumları

20 Ağustos 2010

Burada fiyatların şişkin olduğu bir gerçek, hizmetin de fena olmadığını söyleyebilirim. Façyo Restaurant'ta ben bi problem yaşamadım ama birileri fiyatlar veya başka bir konuda eleştiri yaptığında, işletmecinin ve personelin doğru bir uslup ile yaklaşması gerektiğini düşünüyorum...

11 Ağustos 2010

Gariptir... Her tartışan yada fiyatı pahalı bulan sanal orttamda illa karalayacak. Bizim insanımızın karakteri. Bana böyle yaparsın ha, al işte bende seni böyle karalarım. !!! Bu bizim gerçekliğimiz.

Fakat yazılanların gerçeği bir zerre bile yansıtmadığı belli. İlgilenme en üst seviyededir. Yemekler ise leziz.
Fiyatı pahalı bulabilirsiniz, ama orası lüks Restaurant. Menü de fiyat listesinde neyin ne kadar olduğu var. Madem pahalı geliyor, baştan oturmamak gerekir.

Çamur atarak iz bırakılabilir, ama güzelliğinden bir şey kaybetmek.

bricci Fotomaç İdaalıyız gazetesi, G.Amerika yorumcusu.

10 Ağustos 2010

Hem kendim hem de çevremdeki insanlar o kadar kötü yemekler geçirdiler ki burada bir daha gitmem dediğim yerler arasında üst sıralarda yer alıyor. Çalışanların saygısızlıkları gelen herkesin hesabını şişirmeler, porsiyonlardaki küçüklük ve uçuk fiyatlar bu mekanın özelliklerinden.

2 Ağustos 2010

Hesabın şişirildiğini söylediğimde (ki şişirmişlerdi), işi kolumdan tutup misafirlerimin ve diğer müşterilerin önünde "ödemek zorundasınız" diyecek kadar ileri götürebilen bir yetkilisi olan işletme.

2 Ağustos 2010

Düşük kaliteden bahsetmek haksızlık olur ama adadaki onca restaurant içinde 1. tercih olur mu bilemiyorum. Balık fiyatları günlük belirleniyor, et tabakları ise 14-18 lira arasında değişiyor. Şarap çeşitleri, sınırlı da olsa var..

29 Temmuz 2010

Anne ve babamın nışanladığı mekan burası. Orada bir kel abi vardı. O çok özel ilgilenirdi herkesle. Oranın ortağıydı. Sonra ortaklıklar bozuldu ve yetişemez oldu işlere. Herşeyiyle mükkemeldi ve adanın en büyük restoranıydı ve yarısını sattılar. Kebapçı oldu. Şimdi her yemeği yenmez oldu. orada sadece sufle yiyeceksiniz.

28 Temmuz 2010

Gene adalardaki güzel balık restaurantlarından birisi. Fiyat ve lezzet olarak diğerleriyle aynı fakat porsiyonlar diğerlerine göre biraz ufak gelebiliyor, bilginize.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN