Cuppa Cafe - Beyoğlu Fotoğrafları

Cuppa Cafe - Beyoğlu
 
Hey, hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Cuppa Cafe - Beyoğlu Yorumları

10 Temmuz 2013

kahvaltı ve brunch adına tercih edilebilir tür bir mekandır .mekanda özel formüllü vitamin dolu içeceklerin tadna bakabilirsiniz. mekanda sıkma günlük meyvesları benim favorimdir gelinir diyorum

25 Şubat 2013

Cafe,gündelik hayatın yoğun ve yıpratıcı temposu içinde, kendisi ve bünyesi için iyi bir şeyler yapmak isteyenlerin uğrak yeri bence. Çünkü burada her gün, taze sıkılmış, %100 doğal meyve ve sebze suları servis ediliyor.Cuppa’da sağlık, enerji ve mutluluk, damak tadınızla uyumlu, süper lezzetli bardaklar içinde gelir. Farklı bir yer mutlaka denemelisiniz.

17 Temmuz 2012

İspanakli eggs benedict harika.meyve sulari da cabasi

1 Mayıs 2011

%100 doğal taze sıkılmış meyve suları ile enerji dolu bir bünyeye sahip olmak istiyorsanız buraya gelmelisiniz. Cuppa juise ve eşliğinde muhteşem kahvaltı mutlaka tavsiye ederim...

11 Aralık 2010

Küçük bir yer ama şık ve kendine has bi konsepti var fakat enerji dolu içeceklerinden midir bilmiyorum ama Cuppa^dan bir şeyler içince enerjim yerine geliyor. Patatesli salatası da çok güzel. Bu şirin yere bence gidip içeceklerinden içmelisiniz.

23 Mart 2007

eüühühü guzel bi yer burası kucuuk ama kendine özel meyve suları falan varr bi de keki cok guzelmiş denemedimm amaaa vitaminli içecekleri falan bile var enerji dolu yani:)

7 Mart 2007

Hayatı ittiriyorummm,zor gidiyoor.Yavaş yavaş bitkinleşirkeeeen... Cuppa Juice.Vitamin!Mükemmel tadlar ve sıkı kahvaltı!İnsanı ayakta tutar :))
Küçücük bir mekan,enerji veren renkler.
Kahve zihniyetine alternatif bakış.

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN