Kapri Restaurant - Adalar Fotoğrafları

Kapri Restaurant - Adalar
 
Hey, hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Kapri Restaurant - Adalar Yorumları

10 Kasım 2014

2 kişilik sipariş verdim, gelmesi yememiz 45 Dk kadar sürdü, üstüne tatlı ve çay siparişi verdim, sizin oturduğunuz masa rezerve arka masalara geçermisiniz dediler, hayır geçmem baştan söyleseydiniz dedim, sonra tatlı yok kalmamış dediler hesap istedim. 145 TL hesap geldi, sadece 2 tabak balık ve 1 salata artı 2 içecek ve 3 meze vardı, hesabın 8 TL si Kuver 15 TL si hizmet bedeliymiş, 23 TL Ekmek su ve garson parası aldılar benden. Siz siz olun gitmeyin pirim vermeyin böyle işletme zihniyetlerine.

10 Kasım 2014

Siz siz olun Büyükada da Kapri Balık Restauranta gitmeyin, 145 TL Hesap ödedim, 8 TL Kuver 15 TL si servis parası, toplam 23 TL Garson ekmek ve su parası ödedim anlayacağınız. Buda yetmemiş gibi yemeğimiz bitince tam tatlıya geçecekken o masa rezerve sizi arka
masaya alalım demezlermi, arkadaşlar böyle yerlere pirim vermeyelim, gitmeyelim batsınlar da olmasın böyle işletmeler. Saygılar.

6 Ekim 2014

Hizmet sıfır. Ya sigara içicem Küllük yok yerleride kendimide mahvettim. Artı bi Çayı farklı 4 garsondan istedim gelmedi. Yani karalama Amaçlı değilde iki Kişilik yemek 180 lira olur mu ya bizde bu memlekette yaşıyoruz yuh yani istenilen yemeklerde abartılı değildi bu arada. Neyse bir daha gitmeyiz olur biter.

16 Şubat 2012

Tabi güzel bir manzaraya sahip olduğunu söylemeliyim.Fakat daha özenli bir yer haline getirilebilir mekan,bu kalite için fiyatları pahalı buldum.Pek özenli bir mekan olmadığı aşikar,daha iyi olabilirdi.Birde pek müşteri olmadığında daha iyi ilgilendiklerini farkediyorsunuz bu da mekan için bir eksi.

2 Ağustos 2010

Ali Baba ya da Milano, Lido gibiler olabilmek için bence de daha fazla çalışmaları gerek. Yani mekan dökülmüyor o kadar da değil ama bi kere pahalı. Bu fiyata daha iyi bir yerde yemek yemek mümkünken işleri zor.

29 Temmuz 2010

Büyükada'da buradan daha iyi yerler var. Sonuçta bir yer tutuldu mu? devamı geliyor. ama ben anlamıyorum nasıl oluyor. Müşteri ile ilgi alakaları güzel ama yoğun olmadıkaları saatlerde. Üzerine çok pahallı.

29 Temmuz 2010

Beğendiğim bir yer değil. Kalitesiz yapıyorlar işlerini hiç özenmiyorlar. Mezeler ve yemekler lezzetli değil. 3-5 daha fazla veririm yakınındaki mekanlara giderim en azından adam gibi birşey yemiş olurum diye düşünüyorum.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN