Nanna Fasıl Restaurant - Maltepe Fotoğrafları

Nanna Fasıl Restaurant - Maltepe
 
Hey, hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Nanna Fasıl Restaurant - Maltepe Yorumları

15 Mayıs 2017

Rezil bir servis bir şeyi söyledikten yarım saat sonra ikinci tekrarı yapıldıktan sonra ancak geliyor. Özenerek yaptırdığım pastamı yere düşürdüler. Pasta için vermiş olduğum 500 TL telafisi yapılmadı.Sıra hesaba geldi 16 kişilik grubumuzu bize 17 diye yutturmaya çalıştılar. Kısacası özel gününüz veya bir akşam yemeğinizi berbat etmek istiyorsanız nanna sizin için ideal bir yer.

15 Mayıs 2017

Rezil bir servis bir şeyi söyledikten yarım saat sonra ikinci tekrarı yapıldıktan sonra ancak geliyor. Özenerek yaptırdığım pastamı yere düşürdüller. Pasta için vermiş olduğum 500 TL telafisi yapılmadı.Sıra hesaba geldi 16 kişilik grubumuzu bize 17 diye yutturmaya çalıştılar. Kısacası özel gününüz veya bir akşam yemeğinizi berbat etmek istiyorsanız nanna sizin için ideal bir yer.

30 Nisan 2013

servis,yemekler,ortam cok guzel...yeliz ise muhtesem ...gidin, eglenin ...

31 Mart 2013

Nanna konum olarak güzel bir yerde. Servis kalitesi ve yemekler gayet başarılı. Servis o kadar hızlı ki; masaya oturduğumuzda meze tabakları hazırdı. Pop ve fasıl tarzında eğlenmek isteynler için Anadolu yakasında sayılı yerlerden biri. Bence tercih edilmesi gereken bir mekan.

9 Şubat 2011

İdealtepe sahilde bulunan çok hoş bir mekan.. hem arkadaşlarınızla hemde ailenizle gidebileceğiniz yemeğinizi yerken canlı müziğinizi de dinleyebileceğiniz keyifli bir ortam

23 Ocak 2011

İdealtepe sahil yolunda hizmet veren Nanna Restaurant ister arkadaşlarınızla ister ailenizle yada toplu organizasyonlarınızda hoşça vakitler geçirebileceginiz ideal bir mekan.

26 Ağustos 2010

Kutlamalar ve çok kalabalık olmayan organizasyonar için güzel bir mekan. Eğlenceli bir ortamı var ve rahat edebileceğiniz bir yapıda. Fena bir yer değil.

24 Ağustos 2010

Ramazanda yemekler ve fasıl güzel;)

10 Ağustos 2010

Nanna eğlence açısından çok güzel bir mekandı. Ramazanın gelmesiyle birlikte iftar programlarına başlayacaklarmış çok güzel bir haber..

6 Ağustos 2010

Nanna, canlı müziğin, eğlencenin adresi olmakla birlikte, ramazan ayı boyunca iftar programıyla karşılayacak misafirlerini. Çok geniş bir bahçesi var mekanın, iftar yemeğine tasavvuf ve canlı fasıl eşlik edecek.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN