Oğuşlar Group Otomotiv - Ümraniye Fotoğrafları

Oğuşlar Group Otomotiv - Ümraniye
 
Hey, hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Oğuşlar Group Otomotiv - Ümraniye Yorumları

15 Mart 2013

Oğuşlar Group Otomobile teşekkürler bu kadar iyi hizmet verdiği için.
Skoda rekor kırdı
Skoda ile ilgili sizi biraz aydınlatayım.
Bu yıl son altı ay içinde Skoda binek otomobil satışlarının yüzde 15 artarak 378 bin âdete yükseldiği belirtildi.
BUDAPEŞTE- Alman Volkswagen grubuna bağlı olan Çek otomobil markası Skoda, 2010 Ocak-Haziran döneminde binek otomobil satışlarında yeni bir rekor kırdı.

Yapılan açıklamada, bu yıl son altı ay içinde Skoda binek otomobil satışlarının yüzde 15 artarak 378 bin âdete yükseldiği belirtildi.

Volkswagen, satışlardaki yükselmenin en büyük nedeninin Skoda'nın Çin'deki satışlarının yüzde 83 artması olduğunu açıkladı.

Skoda 2009 yılında 684 bin otomobil satışı gerçekleştirmişti.

14 Mart 2013

Oğuşlar Group Otomotiv Skoda ile ilgili en detaylı teknik bilgi sunuyorlar . Aracı test ettirirlerken satış danışmanlarının blgi tecrübe ve deneyimleri oldukça yüksek.
Model atağını Citigo ile küçük sınıfa girerek başlatan Skoda, bu atağını sedan model Rapid üretimi ile devam ettiriyor.

Skoda’nın büyüme stratejisinde önemli bir yerde konumlandırılan Rapid, Fabia ve Octavia’nın bazı özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Skoda’nın yüksek teknolojisi, düşük yakıt tüketimi ve sunduğu akıllı çözümler ile bir aile otomobili olarak da dikkat çeken Rapid, kompakt sedan segmentinde standartları belirleyecek bir otomobil hedefiyle yıl sonunda Türkiye’deki yerini alacak.

Dünya otomobil pazarının segment bazında yüzde 36’sına hitap edecek olan Rapid, Türkiye’de 35 bin ile 55 bin TL arasında bir fiyatla satılacak. Uzun dingil mesafesi boyunca ve coupe şeklindeki görüntüsüyle saf bir duygu veren Rapid’in geniş bagaj kapağı işlevselliğinin yanında tasarımı bütünleştiren bir unsur olarak da otomobildeki yerini alıyor.

Yeni logo ve belirgin şekilli arka farlar Rapid’in tasarımını tamamlıyor. Skoda, B sedan modeli Rapid ile beş yolcu ve bagajlarını alabilecek kapasitesi, akılcı çözümleri, mükemmel fiyat-değer oranı ve aynı zamanda eşsiz güvenlik donanımlarıyla segmentinde bir adım öne çıkıyor.

Beş benzinli ve iki dizel motor seçeneği bulunan Rapid ile Skoda, özellikle bir araçta uygun fiyat kalite ve geniş hacim arayan aileleri hedefliyor.

11 Mart 2013

Skodanın yeni modeli Rapid için Oğuşlar Gruop a gittim sınıfının en geniş iç hacmine sahip, sınıfında en ekonomik yakıt harcaması ve üstün Alman teknolojisiyle üretilmiş araç için söyleyebileceğim tek mükemmel diyebilirim son derece konforlu sürüş testi de yaptırdı satış danışmanı yol tutuşu rahatlığıyla Opel Astra,Citroen Else,Fiat Linea, ve Peugeot 301 den çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Aracı mutlaka test etmenizi öneririm.Oğuşlar Group içinde ilgi alaka ve de profesyonel satış ekipleri için çok teşekkür ederim .Son derece ilgili alakalı bir firma mutlaka uğramanızı tavsiye ederim .

28 Ağustos 2012

Araba almak için araştırma yapıyordum SKODA bakmaya gittiğim bu firmayı çok tututum eski ve de çok yenilikçi çalışanların ilgisi süperdi sadece araç satmıyorlar servis, sigorta, ikinci el , bir ssangyong markalrı var araçlar gerçekten görülmeye değer.İlgisi ve alakasından ötürü Oğuşlar Group a çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum...Gittiğinizde farkı göreceksiniz..

25 Ağustos 2012

zonguldağın devrek bölümü süper biyer gitmenizi gezmenisi tavsiye ederim

5 Nisan 2012

Gayet modern satışta başlayan ilgi sigortada serviste hiç eksiksiz devam eden alakadan oldukça memnun kaldım. Skoda ve SSangYong biri VOLKWAGEN SKODA diğeri MERCEDES -KORE SSANGYONG ortak yapımı bu iki markanın modelleri gerçekten görülmeye test edilmeye değer en son gelen KORANDO SPORTS lar mükemmel Ayrıca Sigorta da büyük şirketler olan ALLİANZ, ANADOLU, EUROKA, ERGO sigortalarının A Acentesi tüm branşlarda hizmet veriyor aracınızı kaskolatırken aynı anda evinizi sağlığınızı da aynı yerden sigorta ettirmeniz mümkün. Frirma için çok iyi hatta mükemmel diyebilirim KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM...

5 Mart 2012

Firmaya tavsiye üzerine gittim oldukça güzel kaliteli hizmet veren güzvenilir bir firma Skoda ,SsangYong marka araçların yetkili bayii ve servisi ayrıca firma içinde sigorta hizmeti de veriyor allianz,ergo,anadolu,euroka sigortalarınn da A acentesi firmayı şiddetle tavsiye ediyorum mutlaka uğrayın sıcak güvenilir ve samimi bir firma .

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN