Tezgah Cafe - Beyoğlu Fotoğrafları

Tezgah Cafe - Beyoğlu
 
Hey, hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Tezgah Cafe - Beyoğlu Yorumları

25 Şubat 2017

Cok kalitesiz bir mekan, kesinlikle bir kitap kafe degil. Isletmecinin oturma duzeni yuzunden bize bagirmasi, uzerimize yurumesi gibi tatsis bir olay da yasadik. Onun disinda da kitap kafe olmak icin konulmus kitaplari, kalitesiz urunler ve ortamiyla kesinlikle gidilmeye layik bir yer degil. Ozellikle yazdirilmis review'lere inanmayin, gidip zamaninizi harcamayin

25 Şubat 2017

Cok kalitesiz bir mekan, kesinlikle bir kitap kafe degil. Isletmecinin oturma duzeni yuzunden bize bagirmasi, uzerimize yurumesi gibi tatsis bir olay da yasadik. Onun disinda da kitap kafe olmak icin konulmus kitaplari, kalitesiz urunler ve ortamiyla kesinlikle gidilmeye layik bir yer degil. Ozellikle yazdirilmis review'lere inanmayin, gidip zamaninizi harcamayin.

21 Kasım 2011

muazzam bir işletmecisi var bu mekanın. tanımam, etmen kendisini yakınen fakat mekanın bu güzelliğe erişmesinde pozitif enerjisinin etkisi büyük. mekana gelecek olursak da ne elit ve itici bir yapıdan, ne de ölçüsüzce salaş bir rock bar formunda. eskisi kadar sık iştirak edemezsem de gidildiğinde kalitesinden bir şey kaybetmemiş olduğunu görmek mümkün her daim.

27 Nisan 2011

Kahve ve çay menüsü oldukça geniş Tezgah Cafe'de. Cafenin dekoruna gelince alt kat bar, giriş katı restoran cafe üst kat ise kitabevi. Yani burada keyifli vakit geçirmek için her şey var. Fiyatlarda uygun. Yemeklerin ızgara ürünleri tercihim...

4 Ekim 2010

sahibi nejat isler olmasi ile un salmis. rahatlikla oturup sohbet edilebilecek seviyeli bir ortam. gidiniz

28 Temmuz 2010

Tam anlamıyla Taksim'e yakışan bir mekan Tezgah. Müzikleriyle, üst katındaki kitaplarıyla, yemekleriyle ve özellikle salatalarıyla harika. Ve sanırım Nejat İşler'in.

14 Ocak 2010

caldıgı muzıklere nazaran diğer eş deger yerlere göre temız bir mekan,
ufak sadece

4 Şubat 2009

biraz daha büyük olsa , daha iyi bir havalandırma sistemi olsa bide özellikle nejat işler daha fazla gözükse çok güzel olucak. Yine de kalabalığını sevdiğim ender mekanlardan biri herkes kendi halinde falan , içkilerde güzel.

4 Şubat 2009

hard rock seviyorsanız buyrun...özellikle whitesnake....

18 Mayıs 2007

Bir ere güzel rock dinlentisi. Çok fazla baş ağrıtmayacack tipler, konuşkan insanlar:) ve dile getirmeliyim kendi sıınıfındaki en temiz tualet:) Gidip görün içkinizi içiçn keyfinize bakın:)

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN