Asmalımescit'te Popüler Mekanlar

Faces Restaurant Bar - Beyoğlu
1/13
23-09-2012

Yeni lezzetleri deneyebileceğiniz sohbetlerin ve eğlencenin taban yaptığı bir mekandır..Konuklara bilinmedik tatlar öğreten bir mekandır. Dünya mutfağının farklı yüzleri ile karşınızdadır mekan önerilir. Alkollü ve alkolsüz içecekler vardır.

Hey, Faces Restaurant Bar - Beyoğlu hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Faces Restaurant Bar - Beyoğlu Yorumları

23 Eylül 2012

Yeni lezzetleri deneyebileceğiniz sohbetlerin ve eğlencenin taban yaptığı bir mekandır..Konuklara bilinmedik tatlar öğreten bir mekandır. Dünya mutfağının farklı yüzleri ile karşınızdadır mekan önerilir. Alkollü ve alkolsüz içecekler vardır.

1 Aralık 2011

Asmalımescit'te giriş ücreti olmayan ve güzel müzik çalan bar. Ben yemek servisine denk gelmedim ancak 12'den önce kimsecikler olmadığına şahit oldum. Tabi "biz rahat rahat dans etmek isteriz kimsenin olmaması daha iyi" derseniz erken gidin.

27 Eylül 2011

Müzikleri güzel tam clubber sevenler, dans etmek isteyenler için. Çok başarılı bir yer. Her defasında bu ne kalabalık, bir daha gelmeyeceğim dedirtiyor

12 Nisan 2011

Dekor çok basit ve sade. Adıyla uyumlu olması için duvara birkaç yüz figürü eklenmiş. Bu nüansın dışında dekorda göze çarpan bir nokta yok. Yemeklere gelince. Cheesburgeri güzel ve doyurucu. 18 TL civarında. Efes dark 10 TL. İçkiler ve yemek fiyatları Asmalımescit ortalaması civarında. Kısacası ucuz yemek ve içki beklemeyin. Mekanda çalan müzikler 80'ler ve 90'lardan. 30 ve daha yaşlı olanlar nostalji içinde yemek yiyip, müzikleri dinleyebilirler. Bu arada mekanın kapısından büyük iki bodyguardı var. Damsız girderken dikkatli olun :). Artık yemek yemeğe bile damsız gidemiyor insan.

28 Mart 2011

Eğlenmek için en güzel yerlerden biri Faces. Kokteylleri harika diyebilirim. Ortam ise şahane. Mekanın dekoru çok hoşuma gidiyor hem loş hem de ışıklandırması çok güzel. Eğlenmek için daha ne duruyorsunuz. Mutlaka tavsiye ederim...

9 Mart 2011

bazı akşamlar iş çıkışı gidip barında bişeyler içtiğim hoş mekan. haftasonları akşamları güzel olur. müzik ve atmosferi iyidir.

17 Şubat 2011

Haftaiçi yemek yiyip saat 22.30 sonrası müzik dinlenebilecak alternatif mekan. Salı Hot Kıtır grubu vardı cok keyifliydi. Tavsiye ederim. herşey kıvamında yemek,sohbet,müzik.

17 Şubat 2011

Faces'a salı akşamı gittik önce yemeğimizi yedik saat 22.45 gibi Hot Kıtır grubu çıktı güzel müzik dinledik. Herşey kıvamındaydı. Hafta içi akşam, az kişi vakit geçirilebilecek bir yer. Hafta sonu önünden geçerken bile zorlanıyosunuz.

8 Şubat 2011

Arkadaşlar sakına hafta sonu gitmeyin mekanı sevmezseniz haftaiçi gittiğnizde ise sanki ilk defa gelmiş gibi oluyosunuz .

30 Ocak 2011

Faces ı beyoğlu'nda gidilecek Alternatifler grubunda bulundurabilirsiniz. Bayanlara Martini Rosso içmelerini tavsiye ederim..Müzikleri iyi..

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN