Bağdat Caddesi'ndeki En İyi Mekanlar

Kirpi Cafe Bağdat Caddesi - Kadıköy
2/15
22-09-2013

manzarası harika

Can Pına
Hey, Kirpi Cafe Bağdat Caddesi - Kadıköy hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Kirpi Cafe Bağdat Caddesi - Kadıköy Yorumları

22 Eylül 2013

manzarası harika

18 Ağustos 2013

özür tanımıyorum

10 Haziran 2013

bağdat caddesinde yer alan mekanda krdi kartı geçerlidir ve evlere servis imkanı sağlanmaktadır. ürünleri güzel olan bir mekandır herkes mutalak gelsin uğrasın bu mekana ürünleri gayet iyidir.

6 Haziran 2013

süper yes

31 Mart 2013

Chicken mushroom denedim. Arkadasim da istegi uzere taze feslegenli makarna yaptirdi. Ikiside gayet guzeller. Mekan cok buyuk. Ev yapımı cheesecake ki mutlaka denemeniz gerekiyor. Fiyatları normal buldum. Çalışanların ilgisi gerçekten çok memnun edici. Yolunuz düşerse denemenizi tavsiye ediyorum.

23 Haziran 2012

Oldukça kaliteli ve nezih bir mekan Kirpi cafe.. Sevdiklerinizle hoş sohbet edip bir yandan karnınızı doyurabileceğiniz bir yer hizmettende oldukça memnunum herkese tavsiye ederim tatlıları da denemeden ayrılmayın derim ;)

16 Mart 2012

Kirpi Cafe endüstriyel bakış açısından oldukça uzakta, reçelini dahi kendi mutfağında servis eden gerçekten bizden bir yer. Fajitasını ve hiç bir yerde bulamayacağınız balkalabaklı cheesecake'ini şiddetle tavsiye ediyorum. En güzeli de Bağdat'ın korkunç gürültüsünden uzakta ama cadde üstünde olabilmek beni çok mutlu etti.

17 Nisan 2011

Kirpi Cafe'nin gerçekten çok ilginç bir ambiansı var benim için. Tam bir İtalyan cafesi izlenimi yaratıyor bende. Çok şık ve çok kaliteli bence. Shinitzel ile meyveli muhallebi tercihim. Tavsiye ederim güzel bir yer. Memnun kalıcaksınız...

28 Mart 2011

Kirpi Cafe'ye o güzel salatalarını yemek için uzakta olsam bile geliyorum. Çok lezzetli hepsi. Arkadaşlarımıda buraya alıştırdım genelde hep birlikte geliyoruz. Sunumlarıda çok güzel ayrıca. Mekanın dekoruda oldukça şık. Gitmelisiniz...

18 Şubat 2011

dekor servis yemekler gercekten cok hos ve son derece basarılı

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN