Bağdat Caddesi'ndeki En İyi Mekanlar

Bistro 33 Erenköy - Kadıköy
9/15
12-06-2012

Birstro 33 Caddebostanda konum olarak iyi bir yerde bulunan menüsünde ilginizi çekicek lezzetleri barındıran hoş bir mekandır. Buraya ne zaman gitsem hizmetinden son derece memnun kalmışımdır ancak fiyatları biraz yüksek düzeylerdedir.

Can Pına
Hey, Bistro 33 Erenköy - Kadıköy hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Bistro 33 Erenköy - Kadıköy Yorumları

12 Haziran 2012

Birstro 33 Caddebostanda konum olarak iyi bir yerde bulunan menüsünde ilginizi çekicek lezzetleri barındıran hoş bir mekandır. Buraya ne zaman gitsem hizmetinden son derece memnun kalmışımdır ancak fiyatları biraz yüksek düzeylerdedir.

9 Şubat 2012

Bu mekan Erenköy'de bulunuyor. Sevgilinizle yada arkadaşlarınızla ufak bir kaçamak yapabileceğiniz İtalyan mutfağının ürünlerinin bulunduğu mekan. İşlerini gerçekten iyi yapıyorlar. Mekanın birşeyler içmeniz adına bar kısmıda var eğer şu anda değiştirmedilerse.

25 Kasım 2011

erenköy sahil tarafında bulunan, çok başarılı bir menüye ve ye ye bitmez kahvaltılara sahip güzel mekan. hele akşamları dokuzdan sonra ışıklar söndüğü vakttt bu mekana hayyrann kalacaksınız diyebilirm.

31 Ağustos 2011

Bağdat Caddesi civarında bulunan en nezih mekanlardan birisidir. Kendinizi burada bir başka hissedeceksiniz. Kışın şömine ambiyansında romantik bir akşam yemeği için ya da yazın pazar sabahı bahçe kahvaltısı için oldukça idealdir. Menü oldukça çeşitli, herkes zevkine göre bir şey bulabilir. Çalışanlar da gayet başarılı, tavsiyelerde bulunuyorlar, servis hızı da gayet iyi, öneririm..

16 Ağustos 2010

Diğer arkadaşların da söylediği gibi bahçesi çok keyifli olan sessiz, sakin bir yer Bistro33. Yemek ücretleri biraz yüksek olduğu için sipariş ettiğiniz yemeklerin sunumunu da bir o kadar göze hitap eder bir şekilde olmasını bekliyorsunuz ama öyle değil... Burası daha çok bahçesinde şarap, peynir keyfi yapmak ya da sıcak birşeyler içip tatlı yemek için ideal bir yer bana göre.

27 Temmuz 2010

Ara sokakta sıkışmış bir mekan. Güzel dekore edilmiş ve bahçesi de gayet güzel oluyor yaz aylarında . Kendinizi rahat hissediyorsunuz birşeyler içerken. Yemekleri çok iyi değil ama kötü de değil normal bir yemek işte. Anadolu yakasında güzel bir alternatif yine de tavsiye ederim.

25 Temmuz 2010

Bağdat caddesinde ama araç gürültüsünden uzak bir yerde günün herhangi bir saatinde arkadaşlarla buluşup sohbet edilecek bir mekan..Ürünlerinde kullanılan malzemelerin organik olmasıyla da övünüyorlar ve de çok lezzetli..

12 Mart 2007

fazlaaa giidiiiin ve bi iş yemeğiiiii duzenleyiiiin havası var sa daaa
lattesii flan iyii mekan sa süperrr dur bakııyııım bi kaç fotoosu var mı nette wallla buldum:)caddeee kalabalıııgındann kurrtulmakk içinn arada dereddee herkesiin zar zor bulabilcegiii bi yer olsa da vakitt gecirebilcegiiiniiizz ideal yerlrdenn birii burasııı....

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN