Batı'dan uzaklaşalım

Tandoori Indian Restaurant - Beşiktaş
1/10
16-09-2013

Yeni Adresimiz:Çırağan caddesi No:49 Beşiktaş. Tel:02122270737

Hey, Tandoori Indian Restaurant - Beşiktaş hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Tandoori Indian Restaurant - Beşiktaş Yorumları

16 Eylül 2013

Yeni Adresimiz:Çırağan caddesi No:49 Beşiktaş. Tel:02122270737

29 Nisan 2013

Farklı tadlara açık olanlar için çok lezzetli yemekler var burada.. mekanın dekorasyonu ve havası çok farklı adeta hint rüzgarı estiriyorlar..çalışanlar da çok sempatik ve hızlılar. gidip denenmesi gereken bir mekan..

10 Mart 2012

Tandoori ındian Restaurant,farklı bir havası olduğunu söyleyebilirim.Farklı esintiler bulabilirsiniz burada ve lezzetli yemekler elbette..Ama fiyatlarını pahalı bulduğumu da eklemeliyim.Beşiktaş'ta olduğundan belkide bu fiyatlar var yoksa mekan güzel ama fiyatları şişirme geliyor insana yinede...İnternette gezinmek isteyenler için bağlantısı mevcut...Yemekleri için gidilmesi gereken bir mekan...

24 Şubat 2012

İlk girdiğim anda dekorasyonuyla beni etkileyen bir mekan Tandoori Indian Restaurant.Bunun yanı sıra yemekleride oldukça lezzetli.Çalışanlarının gösterdiği güleryüz insanı gerçekten mutlu ediyo diyebilirim.. Böyle bir mekana göre fiyatlar gayet normal bana göre.. Otoparkının olmasıda mekanın artılarından bir diğeri.. Yemeğin yanında aynı zamanda eğlenmekte istiyosanız tavsiye ederim.:)

16 Şubat 2012

Tandoori ındian Restaurant, yeni keşfettiğim bir mekan olmakla birlikte şunu söyleyebilirim ki alışık olduğunuz restaurantlardan farklı bir sunumla şaşırtıyor sizi.Bir kere otantik havanın içinde doğunun esintilerini de hissediyorsunuz,farklı bir kültür yelpazesinde de buluyorsunuz kendinizi.yemeklerin lezzetli fiyatların çok uygun olmadığını ekledikten sonra yinede gidip görülmesi gereken mekanlardan olduğunu da ilave etmeliyim.

21 Haziran 2011

Bizim kültürümüze yakın olduğunu düşünüyorum gerek yemekleri gerekse dekoru cok harika bir mekan

28 Aralık 2010

Tandoori Indian Restaurant'ın bizim kültürümüze yakın olduğunu düşünüyorum gerek yemekleri gerekse dekoru. Özellikle dekorunu bizim şark sofralarına ya da lokantalarına benzettim. Otantik bir ortam burası. Yemekleri leziz. Çalışanları da güleryüzlü. Tavsiye ederim.

9 Ağustos 2010

Dekorasyonu yemekleri ve otantik havasıyla güzel bir Hint Restaurant'ı.Tandoori'nin özellikle vejeteryan yemeklerini denemenizi tavsiye ederim.

29 Temmuz 2008

İstanbul´un ilk ve tek Hint Restaurant´ı...

Dekoru, yemekleri ve otantik havasıyla, uzaklara gitmeden Hindistan'ı tanıyabileceğiniz, yaşayabileceğiniz bir yer. Türkiye'de başka şubesi bulunmayan Tandoori, şıklığı yeşilliği ve rahatlığı ile on adet beş yıldızlı otele arabayla beş dakika uzaklıkta olan Maçka'da.......

Şimdi söz Tandoori'de

"TANDOORI'nin felsefesi çok basit.

"Bir ülkenin kendine has mutfağından bir yemek sunarken yalnız yemeği değil bütün kültürünü sunarsınız."

Bu şekilde yemeğin kaynağı olan ülkeye yalnız sunulan yenilen yemeklerle değil dekor, ortam ve sunuş tarzı da ile de o ülkeye gidersiniz. Çabamız merkezinden çok uzaklarda ama yerinde lezzet tatminliğini yerinde verme mesuliyeti.


-Hızlı öğle yemeği menümüz vardır
-Geleneksel vejeteryan yemekleri,
-Özel partilerde catering servisi "

İstanbulda başka şubemiz yok...

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN