Brunch/Kahvaltı

Lacivert Restaurant - Beykoz
3/11
16-09-2016

Fiyatlar bildigin yuksek. Tamam manzara falan on numara da gelen yemek de az, servis de yavas, denizden de ozel yatinla ulasabilirsin;))

carpine
Hey, Lacivert Restaurant - Beykoz hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Lacivert Restaurant - Beykoz Yorumları

16 Eylül 2016

Fiyatlar bildigin yuksek. Tamam manzara falan on numara da gelen yemek de az, servis de yavas, denizden de ozel yatinla ulasabilirsin;))

11 Nisan 2016

Dün özel bir gün sebebiyle sabah kahvaltısı için Lacivert'e ilk defa gittik ve oldukça yetersiz,ilgisiz bir ortamla karşılaştık,öle ki masamıza bir servis bile koymaya tenezül etmemişler günler evvelden rezervasyon yaptığımız halde (masa örtüleri dahi lekeyliydi) ayrıca istanbulda hatta yemen yakınlarında yarı paraya çok daha kaliteli,doyurucu ve yüz güldüren mekanlar olduğunu bilmekte fayda var gitmeyi düşününlerin bilgisine.(Kişi başı 95 tl alıyorlar kahvaltı için)

10 Eylül 2015

anlaşılan kimse gitmemiş bu mekana, fiyat mertebesini merakediyor insanlar ve soruyor 500 mü 1000 mi 300 mü zaten aradığınızda da fiyat vermiyorlar yani tuzlu bir rakam çıkacağının habercisi bence

21 Nisan 2015

Kardeşim evinde pişireceksen pişirde Boğaz manzarasında fotoğrafını Çek telefonunu açar bakar manzaraya karşı rakı balık yaparsın.. İşin esprisi adam sana vale hizmeti veriyor Yemeğini iyi bir hizmet servisi ve Aşçı eliyle hazırlıyor sakilik yapıyor birde boğazın Eşsiz manzarası ile... Ha sen buna çok diyorsan başım gözüm üstüne

9 Mayıs 2014

Arkadaşlar anneler günü için rezerve yaptırmak istiyorum sizce fiyat bakımından ucukmu gercekten 4 kişi nekadar hesap gelir? Balık ve birer kadeh şarap?

9 Mayıs 2014

Arkadaslar biz 4kisi gdicez ama herkes fiyatlardan yana sıkıntılı?

5 Mayıs 2012

Chef Hüseyin CeylanLa Lacivert bambaşka. Herkesin bu farkı yaşamasınıtavsiye ederim.. Yurdakul ERÖZ

4 Mayıs 2012

kalite ve ücretler oldukça yüksek.

29 Mart 2012

istanbul'un en harika manzrasına sahip oldugunu düşündüğüm yer. yemekler de şimdiye kadar beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. fiyatlar ortalamaya göre biraz daha pahalı ama kesinlikle hakkını veriyor.

1 Aralık 2011

Manzarası ile yemeği ve hizmet kalitesi üçünün bir arada olduğu nadir yerlerden biri.

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN