Dondurmacılar

Cremeria Milano Tünel - Beyoğlu
1/18
28-05-2013

1 top 5 TL.Karameli ve karışık meyveliyi tavsiye ederim.

Hey, Cremeria Milano Tünel - Beyoğlu hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Cremeria Milano Tünel - Beyoğlu Yorumları

28 Mayıs 2013

1 top 5 TL.Karameli ve karışık meyveliyi tavsiye ederim.

26 Mayıs 2013

Yediğim en güzel gelatolar, en güzel sorbettoları Türkiye sınırları içerisinde burada yedim. Oldukça heterojen bir yapısı var ve yoğun değil, hafif ;sanki içinde minik hava kabarcıkları var. Topları çok küçük değil fakat 2 top dondurma 8.5 tl. Yine de denemek lazım. Karpuzluyu, taze çilekliyi ve nutellalı çeşitlerini de tavsiye ederim.

29 Mart 2013

Rahmetli via gelato'nun yerini doldurmayı bırak, onu fersah fersah katlayan muazzam dondurmacı haagen dazs'ın fiyatı x iken bu şirin italyan insanların fiyatlarının x/3 olması da olaya farklı bir boyut getiriyor :)) Muhteşem çikolata parçalı naneli dondurması ile öğle yemeklerinde beyoğlu'na kaçış sebebi. Gidin ve keşfedin ;))

5 Mayıs 2012

Nutalla, tiramisu, kahve, baileys. Ve dondurma:) Bu lezzetler tadılmalı diyorum. (Güncel fiyat 1 top 4 lira, 2 top 7 lira) tadı yoğun olduğu için 2 toptan fazlası çok gelir diye düşünüyorum. Oturmak için alan var fakat masalara servis yok. Dondurma dışında tatlı çeşitleri de var denemdim bilmiyorum siz deneyin söyleyn:) Not: yüzünde meymenet olmayan agrasif bir kadın var orada dondurma satıyorum diye havalara girmiş takılmayın

4 Ekim 2010

suana kadar yedigim en guzel dondurmalarin yapildigi yer. bitter cikolata,hindistan cevizli ve beylisli şiddetle tavsiye edilir.

not: bir topu 70 gr eger acgozluluk yaparsaniz tabakta eriyen dondurmayi izleyip uzulursunuz

28 Eylül 2010

Merak etdim mekanı bu kadar yorum yazılınca :)

6 Eylül 2010

Şöyle söyliyeyim Anadolu yakasında Kartal'da ikamet ediyorum. Bir pazar günü eşime dışarı çıkalım dedim o ise evde olalım istedi. Hadi bizim dondurmacımıza gidelim dediğimde tam 5 dakikada hazırlandı hadi çıkalım demişti :) Bu lezzet için inanın karda fırtınada yola çıkılır.

1 Eylül 2010

istanbulda hiç LEZZETLİ dondurma bulamıyorum hayatımda unutamadığımtek yer var o da maraş ta idi galiba yaşar pastanesi olması lazım madonun ana bayisi trabzon caddesinde giderseniz uğramadan dönmeyinn..

31 Ağustos 2010

çınarcık merkez de bulunan tarihi ÖZKAYMAK dondurmacısını denemenizi tavsiye ederim.

Özkaymak dondurmacısı

çeşit olarak ise 40 a yakın çeşidi bulunmakta

gezginci arkadaşlar denemeden geçmeyin

29 Ağustos 2010

hindistancevizli ve tiramisulu harika, crameria milanonun üstüne tanımam

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN