En İyi Biftek Nerede Yenir

Beeves Butcher & Steakhouse Şaşkınbakkal - Kadıköy
1/11
28-10-2013

Biftek etten yapilan tantuni yiyebileceginiz en iyi yer tantuni diyari şişlide sizleri bekliyor. Yagsiz ve siniri alinmis etten yapilan tantuni super

Hey, Beeves Butcher & Steakhouse Şaşkınbakkal - Kadıköy hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Beeves Butcher & Steakhouse Şaşkınbakkal - Kadıköy Yorumları

28 Ekim 2013

Biftek etten yapilan tantuni yiyebileceginiz en iyi yer tantuni diyari şişlide sizleri bekliyor. Yagsiz ve siniri alinmis etten yapilan tantuni super

10 Mayıs 2013

fiyatlar pahalı

13 Ağustos 2012

İstanbul'da en iyi biftek yiyebileceğiniz mekanlardan biri. Hem mekanın havası güzel hem de etler çok lezzetleri. İsterseniz güzel şaraplar eşliğinde tercih edebiliyorsunuz. Hem et sevenlere hem de romantik bir akşam yemeği isteyenlere tavsiye edebilirim.

19 Aralık 2011

Et'in gerçek lezzetini yiyebileceğiniz veya satın alabileceğiniz. Restaurant ve Kasap.
Ara sıcaklarıda en az ana yemekleri kadar lezzetli olan mekanda 750gr lık bir bonfile fiyatı yaklaşık 65 TL

22 Şubat 2011

Sizde ilk başta kasap izlenimi yaratıyor fakat bence en şık ve dizayn bakımından en modern ve kaliteli mekanlarından biri. Burada yediğiniz etlerden pişman kalmama gibi bir olasılığınız yok. Hepsi özel kesim. Bahçesi çok güzel küçük ama herkese yetiyor diyebilirim. Sunumları da bir o kadar güzel yemeğe doyamıyosunuz. Kesinlikle tavsiye ederim..

30 Ocak 2011

Beeves Butcher & Steakhouse ..Et Yemek istiyorsanız, Tadının damağınızda kalacağı bir yer..Özel Marinasyonları sayesinde bir lezzet yolculuğu yaşatıyor..

9 Ocak 2011

bence tum turkiye de en lezzetli et urunlerini satan ve yapan yerlerden birisi.

7 Ocak 2011

Bizim türk kasapların pabucu dama... Gerçekten yerli malını aşağılayacak türden iyi hizmet veriyorlar. Memnun kalmamanız mümkün değil.. Ama yurdum esnafının eline su dökemez şaka bir yana... Yine de tavsiye ederim. Etleri ispanyol usulü dinlendiriyorlar. Acılı bufalo butu da ayrı bir lezzetli zaten. mmmm canjım çekti şimdi :)

27 Aralık 2010

Çok sık ve çok kaliteli bir mekan Beeves Butcher & Steakhouse. Dekorasyonunda genellikle ahşap ön plana çıkmış ki sunumlarında da tahta kullanılmış onun üzerinde yemeğinizi yiyorsunuz bu çok güzel bir şey. Her yerde olmayan bir özellik etinizi çok rahat yiyorsunuz. Etlere gelince etler çok güzel yumuşak ve yağsız. Kocaman bir antirikot yiyebiliyorsunuz fakat tadı damağınızdan gitmiyor. Fiyatlar mekanın kalitesiyle orantılı. Tavsiye ederim.

27 Aralık 2010

Çok şık çok kaliteli bir mekan Beeves Butcher & Steakhouse. Dekorunda genellikle ahşap ön plana çıkmış ve sunumlarında da zaten bir tahta yemeklikle sunuyorlar hizmetinize. Bu çok hoş ve her yerde olmayan bir sunum şekli. Etlerine gelince etler çok yumuşak ve yağsız. Çok güzel. Kocaman bir parça geliyor ve lezzetine hala doyamıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim fiyatlar mekanın kalitesiyle orantılı.

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN