En İyi Mantıcılar

Kaşık-La - Kocasinan
1/8
13-07-2013

Super yer

Hey, Kaşık-La - Kocasinan hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Kaşık-La - Kocasinan Yorumları

13 Temmuz 2013

Super yer

21 Ocak 2013

gitmenizi tavsiye ederim....

30 Kasım 2010

best of the best diyebilirim

21 Kasım 2010

kayseri gurur duyuyorum memleketimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

15 Kasım 2010

sinop teyzenin yeri.

14 Kasım 2010

ya sanki zor is oturun kendiniz yapin bide rulobigaci satiliyor acik yufkaya bir gezdirin koyun kiymalari kapaiyin iste spor niyetine kollariniz elleriniz calissin sonra afiyetle yiyin

1 Kasım 2010

Dışarda mantı mı yenir.Adam tuvaletten çıkıyor elini yıkamadan mantının arasına kimbilir ne koyuyo :d:d.Hre yerde böyle.Pis pis çıplak eller leyapılıyor.
Gidin evinizde yiyin temiz temiz

25 Ekim 2010

MANTI KAYSERİDE YENİLİR MEKAN DA BURASI OLMALI

25 Ekim 2010

evet mantılar güzel amma birde mantı sefasının hem lezzet hemde görüntüsüne bakın derim marketten aldım bilinen mantıların dışında birşey tadı rengi harika denemenizde fayda var tek kelime harıka..mantisefasi.com.tr den ulaşabilirsiniz.. tavsiye ederim..

24 Ekim 2010

HİNKAL MANTI yemeden, mantı yedim demeyin. Sayla Mantı - Nur Mantı - Kayseri mantısı hatta Arap usulü mantı dahi yedim. Ama Yalova'da ki Hinkal mantı gerçekten çok farklı bir lezzet ve maalesef pek bilinmiyor. Meraklılarına adresi veriyorum: Yalova feribot iskelesinden Karamürsele doğru giderken Özdilek'i görüceksiniz. Özdilek'i geçer geçmez (Özdilek solda kalıyor) trafik ışıklarından U dönüşü yapıyorsunuz. Sağda hemen yolun alt kısmında, bahçe içinde Hinkal Mantı'yı görüceksiniz. Lezzet düşkünleri için mutlaka tavsiye ediyorum.

Beğenilen Listeler

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN