İstanbul'un En Ferah Mekanları

Limonlu Bahçe - Beyoğlu
1/11
06-07-2015

Güzel mekan ama servis yavaş

Hey, Limonlu Bahçe - Beyoğlu hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Limonlu Bahçe - Beyoğlu Yorumları

6 Temmuz 2015

Güzel mekan ama servis yavaş

26 Şubat 2015

Çalışan personellerden sorumlu arkadaşın yapmış olduğu saygısızlık ile oturmadan kalkmış olduğumuz mekan. bir insan en fazla bu kadar kibirli olabilir.

17 Şubat 2015

Merhaba ika endustriyel mutfak servisi hizmeti vermekteyiz mutfaginizdaki sogutucu isitici gazli ve elektrikli cihazlarinizin bakim ve onarimini yapmak isteriz yeni actigimiz servisimizi musteri memnuniyeti adina uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.
Mail.
İnfo@ikaendustriyel.com

22 Temmuz 2014

Harika Mükemmel bir Mekan

13 Ocak 2014

çok keyifliydi:)

28 Kasım 2013

HMMM DENEMEK LAZIM

6 Ekim 2013

tavsiye edilir herkese

1 Ekim 2013

güzel bir yer harıka

29 Eylül 2013

2 kez gitmişliğim var çok güzel bir mekan huzur dolu ancak son gezi olaylarından dolayı artık ne taksime ne beyoğluna kesinlikle gitmeyeceğim.

7 Eylül 2013

Gitmeden önce tekrar düşünülesi bir mekan. Bu akşam için doğum günü yapmak istedik arkdaşımız için özel bir yermiş evlenme teklif ettiği bir yer vs. Mekanı arayıp durumu anlattık sanki Hilton la konuşuyorum 10 kişiye derdimi anlattım en sonunda birisi çıkıp gelen herkesin yemek ve içecek alması zorunlu dedi. Fiyatları piyasaya göre faiş olan mekana bu kadar parayı vermektense çat kapı gidelim dedik. Bu seferde sevimsiz mekan sahibini ya da müdürü artık her kimse o kişi küstah tavrı ile karşı karşıya geldik. Bizimle hiç muhattap bile olmadan garsona elinin tersiyle bir masa gösterip oturabileceğimiz yeri gösterdi. Bu tavır hiç hoş değildi. Garson yanımıza gelip sadece şu masa boş dedi ve başka yere oturamayacağımızı söyledi. Gösterdiği masa mekanın girişndeki uzun masa mekanın içine dahi giremedik. İçerisi evet güzel yeşil nezih bir yer. Ama çalışanları çok kötü..

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN