İstanbul'un En Ferah Mekanları

Süt Yumurta Reçel - Kadıköy
2/11
11-10-2015

Garsonların yetersizliğinden mi kaynaklanıyor bilemiyorum ama bugün iki kişilik ege kahvaltısı istedik; kahvaltı vasattı, kişi başı 2 şer zeytin vardı örneğin, çay konusunda servis çok yavaştı ve menemenimizi getirmemelerine rağmen parasını almış olmalarını işletmenin "iş ahlakı" ile direkt ilgili buluyorum. Tavsiye etmem bir daha da gitmem.

Hey, Süt Yumurta Reçel - Kadıköy hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Süt Yumurta Reçel - Kadıköy Yorumları

11 Ekim 2015

Garsonların yetersizliğinden mi kaynaklanıyor bilemiyorum ama bugün iki kişilik ege kahvaltısı istedik; kahvaltı vasattı, kişi başı 2 şer zeytin vardı örneğin, çay konusunda servis çok yavaştı ve menemenimizi getirmemelerine rağmen parasını almış olmalarını işletmenin "iş ahlakı" ile direkt ilgili buluyorum. Tavsiye etmem bir daha da gitmem.

22 Ekim 2013

çok faydalı yiyecekler süt ve yumuırta insanın uzamasını sağlar recel de faydalıdır ama kilo aldırır

20 Ekim 2013

İyi yorumlara bakmak yerine kötü yorumları da dikkate almak gerektiğini bir kere daha hatırladık: Baştan aşağı her şey kalitesiz ve yetersizdi. Bir daha asla gitmem ve kimseye tavsiye etmem. Tabi işletme mantığı değişirse belki :) Garsonlar iyi niyetli ve güleryüzlüydü koşturuyorlardı ama sayı olarak yetersiz olduklarından yetişemediler.
Pazar öğlen 12:30'da gittik, her masa doluydu. 15 dakika sonra sipariş verebildik, 2 kişi için "deli doyuran" kahvaltı tabağı ve "kaşarlı menemen" sipariş ettik. Siparişten yarım saat sonra 2 bardak çay geldi ve yine siparişten tam 1 saat 10 dakika sonra da kahvaltı tabağı geldi. Üstüne 10 dakika servis gelmedi.
Güneşli güzel pazar günümüzde tadımız kaçmasın diye çıkışmayıp nazikçe siparişleri hatırlatıp muhabbete devam edip sabırla bekledik ama o kadar beklemeye rağmen gelen tabak o kadar vasat ki artık sabrımız tükendi. Siparişten 1 saat 45 dakika geçmesine rağmen menemen hala gelmemişti ve artık biz de menemeni iptal edip hesabı istedik.
Su istedik ama bardak gelmedi, 2 kere istememize rağmen bardak hiç gelmedi.
"Deli Doyuran" kahvaltı tabağı sipariş etmiştik, 30 liraydı ama gelen tabak o kadar zayıftı ki adı ancak "çocuk doyuran" olur. Her şey o kadar sıradan ki, en yakın ucuz bir marketten alınmış gibiydi. Gelen tabağın içeriği: 2 incecik dilim kaşar peyniri, 2 dilim beyaz peynir, 3 tane sıradan siyah zeytin, 3 tane yeşil zeytin, üzerinde 2 parça nane yaprağı olan 1 tane dilimlenmiş domates ve salatalık, azıcık bal, reçel, kaymak, vs. sonra yemek tabağında rastgele sunulan 2 şer parça sucuk 1 parca sosis geldi. Mevsim meyveleri diye 1 tane ayıklanmış mandalina geldi :)

10 Ekim 2013

bugün tattığımız leziz menemeni, reçelleri ve güler yüzlü hizmetiyle güne harika başlamamıza vesile olan kadıköyde şirin,temiz, cici mici bir kafe.

29 Ağustos 2013

Normalde menulerinde tost yok ama burada calisan bayan arkadas sirf canim tost cekti diye bana harika bir tost hazirladi, iste musteri memnuniyeti boyle bisey :)

17 Ağustos 2013

fırsat sitesinden satın aldığım bir kuponun karşılığını ilk kez tam anlamıyla aldığım yer oldu, mekanı tanımamda yardımcı olan herkese teşekkürle

14 Temmuz 2013

Övgü dolu yorumlara kanıp büyük hayalkırıklığı yaşadım. Kedilerden rahatsız olan bir insan değilim ama masanın altından 2 dakikada bir aniden bir kedi gelip sürtünmeye başlayınca huzurlu bir kahvaltı söz konusu değil ve bu konuda yaptıkları tek şey kedileri dışarı çıkarıp kapıyı da açık bırakmak ki kediler tekrar rahatlıkla sizi taciz etmeye devam edebilsinler. Gene de ben hiç rahatsız olmam diyorsanız ve çok sıradan bir kahvaltı için bu kadar para veririm diyorsanız, ufacık bahçesinde sineklerle muhteşem(!) bir kahvaltı sizi bekliyor.

10 Temmuz 2013

yemek yemek adına herşeyi bulabileceğiniz bir yerdir. özellikle sunumları harika mekanın. açık havada yemek yeme imkanı vermektedir müşterilere bazı bölgelerde şubesi var. beğendim ben

6 Temmuz 2013

07.30 ile 21.00 saatleri arasında açık olan bir mekandır. mekan haftanın 7 günü süper hizmet vermektedir. biz ilk olarak kahvaltıya gelmiştik mekaan, rezervasyona gerek yok ama yaptırsanız iyi olur

2 Temmuz 2013

Yorumlara güvenip gittik. Kaliteli bol çeşitli muhteşem gibi kelimelerin anlamını bilmeyenler yorum yapmış sanırım. Salaştan öte vasat küçücük bir mekan, dekorun d'si yok, sıradan bir menü, ve mola yerlerinde bile yiyebileceğiniz bir kahvaltı tabağı. Ya da en iyisi hiç yorulmayın gidin marketten alıp yiyin aynı. Asla tavsiye etmiyorum. Resimlere inanmayın.

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN