İstanbul'un En İyi Fasıl Mekanları

Galata Meyhanesi - Beyoğlu
2/28
09-01-2013

Hafta sonları ( Cuma,Cumartesi) rezervasyonlarınızı erken yaptırmakta fayda var.

goksel.c
Hey, Galata Meyhanesi - Beyoğlu hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Galata Meyhanesi - Beyoğlu Yorumları

21 Ekim 2014

Hafta sonları ( Cuma,Cumartesi) rezervasyonlarınızı erken yaptırmakta fayda var.

9 Ocak 2013

İstanbulda mikrofonsuz canlı fasılı hafta içi dahil keyifle dinleye
bileceğiniz tek mekan.

28 Aralık 2012

İstanbul' da Türk Sanat Musikisi dinlemek istiyorsanız gidilebilecek ilk mekandır burası. Enfes mezeleri, ambiyansı, canayakın personeli ve işletmecisiyle, Ara sıcaklar ana yemekler ile rakınızı yudumlarken, saat 24:00 e kadar dinlemeye doyamayacağınız bir fasıl gecesi sizi bekliyor. 2 senedir 15 günde bir gidiyoruz. Maceraya gerek yok. Fasıl = Galata Meyhanesi.

24 Ekim 2012

İstiklalden aşağıya doğru saldınız Galatasaraya geldikten sonra buradan tünele doğru giderken sağda kalan bir kitabevinin bulunduğu sokakta yer alan bir mekandır.. mezeleri, fasılı, işletmecisi ve personeli şahanedir.

2 Şubat 2012

Ailemle gittiğimde zerre rahatsızlık uyandırmayan, her gidişimde beni daha çok memnun eden, meyhane kültürünü en iyi şekilde yansıtan bir meyhane Galata Meyhanesi. Önceden 24 saat açıktı, şu anda belli bir saatte kapatıldığını duydum burasının. Gerçekten hatıra değer anıları paylaşabileceğiniiz muazzam güzellikte bir meyhane ,herkese tavsiye ediyorum.

5 Şubat 2011

Fiks menü 75 ve bence pahalı.
Sebep: 4 kişiye 1 büyük rakı veriyorlar.
Bunun dışında verilen balıkda bütün değil çok ufak bir parça. 4 Kişiye gelen balık 1 bütün balık bile etmiyor. Hala gitmek isteyen varsa buyursun gitsin.

23 Ağustos 2010

Ortam, mezeler, muhabbet... Burada herşey mükemmel. Galata Meyhanesi bu kültürü sevenler için ideal bir yer bence...

2 Ağustos 2010

Mezeleri güzel,fasıl güzel,servis güzel.. Galata Meyhanesi tam olarak eğlenebileceğiniz bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.

5 Temmuz 2010

çok çoook uzun zaman önce gitmiştim. ama gittiğim en iyi meyhanelerden biri olarak aklımda kalmış Galata Meyhanesi. inanılmaz eğlenmiştik. ayrı bir havası vardı diğer meyhanelerden ambiyans çok güzeldi, herkes çok sıcaktı, müzikler çok coşturucuydu :) gidip bir daha coşmak lazım belki de...

23 Haziran 2010

Benim severek gittiğim bir mekan Galata Meyhanesi. Mezeleri bir harika, fasıl harika, şarkı söyleyen beyefendinin sesi çok güzel rakıya harika eşli ediyor. Eğer soğuk bir istanbul gecesinde güzel mezeler,rakı ve güzel bir fasılla içinizi ısıtmak istiyorsanız kesinlikle bi deneyin derim. Pişman olmazsınız. Fiyatları da pahalı sayılmaz.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN