İstanbul'un En İyi Fasıl Mekanları

Levendiz Rum Meyhanesi - Beşiktaş
21/28
06-02-2015

Rezaletttt!!! 16 kişi gittiğimiz mekanda bizden 18 kişi ücretini talep edip zorbalıkla alan mekan... Asla gitmem kimseye tavsiye etmem... Tüketici Haklarına ve Maliyeye şikayet edeceğim

Hey, Levendiz Rum Meyhanesi - Beşiktaş hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Levendiz Rum Meyhanesi - Beşiktaş Yorumları

6 Şubat 2015

Rezaletttt!!! 16 kişi gittiğimiz mekanda bizden 18 kişi ücretini talep edip zorbalıkla alan mekan... Asla gitmem kimseye tavsiye etmem...

Tüketici Haklarına ve Maliyeye şikayet edeceğim

6 Şubat 2015

16 kişi gittiğiniz mekanda gelmeyen 2 akradaşın ücretini zorbalıkla bizden tahsil eden mekan!!! Gelmeyen insanın parasını almak nedir?
yemeklerin kötü olmasını geçiyorum insana saygı sıfır asla gitmeyeceğim ve tavsiye etmeyeceğim bir mekan...

23 Eylül 2012

Ayios Dimitrios, Ayia Lipsi, Ayios Nikolaos ayazmalarının bulunduğu yerdeki, Levendiz Rum Meyhanemiz, sizlere muhteşem bir boğaz z manzarası sunmaktadır. Denize çok yakın bir konumda olması tercih edilirliğini arttırmıştır.

7 Ocak 2012

tek kelimeyle tam bir batakhane rezalet ötesi bir yer

29 Kasım 2011

ortaköy'den bebeğe doğru giderken, alarko binasının hemen bitişiğindeki rum meyhanesi..
geçenlerde kalabalık bir grup olarak gittiğimiz ve bizlere hayatımızın en sefil meyhane tecrübesini yaşatan mekan..

kısaca özetlemek gerekirse,

- 2 hafta önceden rezervasyon yaptık ve buna rağmen 3 gün önce bizi arayıp iptal etmek istediler..

- arasıcak olarak sadece patates tava servis ediyorlar, eh bide kişinin rakı yerine bira içtiğini düşünürsek bira+patates kıvamında bir gece yaşadık diyebilirim...

- mezelerin ne olduğunu hep beraber kafa kafaya vermemize ragmen sırrını hala çözemedik...

- canlı muzik esnasında sahneye çıkan tina turner ayrı bir facia...

- ve işte bomba hareket: fix menu anlasmamıza rağmen gecenin ilerleyen saatlerinde oluşan "abi bize 3 bira çek cila yapalım"
talebimize verdikleri, "beyefendi bira kalmadı!!" cevabı oldu..biraz bağırdıktan sonra hemen geldi biralar tabiiki oda ayrı konu..

ayrıca fahiş fiyatıda cabası....

19 Kasım 2011

manzaranın güzelliğindenmidir nedir bilinmez ama mezeleri balıkları, müzikleri mükemmel geldi. keşke daha önce gitseymişim.

18 Aralık 2010

Beyaz ve lacivertin bir araya geldiği sade ve nezih ortam olarak değerlendiriyorum Levendiz Rum Meyhanesini. Manzarası eğlencesi müziği harika. Tam bir Rum meyhanesi adı gibi. Taze balıklarınız önünüzde en güzel mezelerle birlikte eşsiz manzara ve doyumsuz müzik burası tabiki de Levendiz Rum Meyhanesi. Şiddetle tavsiye ederim.

10 Kasım 2010

manzaraaa süper ,yemekler süperr,müzikler süper,mekann süper ....

24 Eylül 2010

Ortam nezih, muzikler guzel ama ben ve esim Yunan/Ege yemekleri yiyecegiz diye gittigimiz Levendiz'de biraz hayalkirikligina ugradik. Mezelere zeytinyagi damlalikla koyulmus sanki, ustelik yagin lezzeti de guzel degildi. Bize nasil olsa gelen eglenmeye ve manzaraya geliyor deyip masraftan kismaya gitmisler sanirim. Odediginiz ucrette az degil, kisi basi 100TL'den fazla odedik diye hatirliyorum. Gercekten guzel Ege yemekleri yemek isterseniz Maria'nin Bahcesi ya da Ahirkapi'daki Giritli yi tavsiye ederim.

24 Eylül 2010

mezeleri süper ....

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN