Karaköy'de En İyi Mekanlar

Bej Kahve - Beyoğlu
2/10
19-10-2014

geçtiğimiz cuma günü gittiğim Bej de yarım saat içinde çantam çalındı telefonum ceketim ve hesabımdaki tüm para gitti. kamera görüntüsü istediğim için de bi yalanla baştan savıldım ve garsonları bana saldırdı.

Can Pına
Hey, Bej Kahve - Beyoğlu hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Bej Kahve - Beyoğlu Yorumları

19 Ekim 2014

geçtiğimiz cuma günü gittiğim Bej de yarım saat içinde çantam çalındı telefonum ceketim ve hesabımdaki tüm para gitti. kamera görüntüsü istediğim için de bi yalanla baştan savıldım ve garsonları bana saldırdı.

19 Ekim 2014

İlk kez geçtiğimiz cuma günü gittiğim mekanda koskoca çantam çalındı 10 dk içerisinde. ve hiç yardımcı olmadıkları gibi garsonları da bize saldırdı kamera görüntüsü istedik diye. kameraları yokmuş böyle bir mekanda. cuzdanım telefonum ceketim ve hesabımdaki para gitti. onların da parmağı olduğunu düşünüyorum

13 Haziran 2013

karaköyde gerek lokasyon gerekse kaliteli mekan bakımından tercih edilebilecek tür bir mekandır. mekanın otopark seçeneğini olması bana sorsarsanız bir ayrıcalıktır. günün her saatinde gelinebilecek bir mekan dışarıda olduğunuz vakitlerde

24 Şubat 2013

İstanbul'un son dönemin en popüler semti Karaköy'ün gözdelerinden Bej Kahve, yenilenen şarap ve yemek menüsü ile açık havada yazın keyfini çıkarabilirsiniz.Ortamiyla,musteri kitlesiyle,lezzetli menusuyle kaliteli bir mekan.Dine&wine icin ideal.Keşmefmeniz gereken bir mekan.

22 Ocak 2013

Kahve molası verilebilecek bir mekandır. Bej kahvede sevdiklerinizle eşsiz sohbetler ediyorken , kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Ben mekanda espressoya bayılıyorm. Bir arkadaşım café lattesine bayılıyor.

29 Aralık 2012

Mekanda tasarım başarılıdır. Konumu itibari ile tercih edebileceğiniz türde bir mekandır. Fiyatları biraz pahalı geldi bana açıkçası. Mekanda soğuk sıcak içecek servisi yapılşmaktadır. Menüsü, mekanın ortamı ve dekorasyonu gayet başarılı olan bir mekandır. Gelinebilri.

29 Aralık 2012

Pazar günü arkadaşlarla birlikte geldiğimiz mekandır, Pazar günü burada brunch yapabiliyorsunuz. Mekan haftaiçi ve haftasonu rahatlıkla gelinebilecek türde bir meandır. Alkollü içecek servisi yapılmaktadır ve sohbet etmek için güzel bir duraktır diyebilirim.

1 Aralık 2012

Arkadaşlarımla çok sık ziyaret ettiğim bir mekan burası çok nezih ve ferah bir ortamı var özellikle kahvaltı için tercih ediyorum çok çeşitli ve doyurucu.. serviste de oldukça iyi gitmeyenler için tavsiye ederim..

30 Kasım 2012

Burada yakınlarınızla akşam saatlerinde gelip kahve molası verebilirsiniz. iİçeceğinizi yudumluyorken sohbet etmesi çok keyifli oluyor. Belirli yerlere ışıklandırma amaçla lamba koymuşlar. Akşam saatlerinde açıyorlar bu ışıkları. Mekanda internete hizmetide vardrı.

27 Kasım 2012

Mekan kaliteli müşteri portföyüsne sahiptir ve mekandaki müzik kalitesi ve dekorsyon mekanı tercih edilesi kılmaktadır. Fiyatlar orta seviyededir. Porsiyonları doyurucudur ve cadde kenarında olması etraftan geçen insanları izlemenzi sağlar.

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN