Ünlülerin Favori Mekanları

Lucca - Beşiktaş
1/9
01-06-2013

Benim bildiğim benzeri mekanlar arasında ilk beşe girer

Hey, Lucca - Beşiktaş hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Lucca - Beşiktaş Yorumları

1 Haziran 2013

Benim bildiğim benzeri mekanlar arasında ilk beşe girer

31 Mayıs 2013

çok nezih tam on nunara

27 Mayıs 2013

Bebek denince aklıma ilk gelen mekan kesinlikle Lucca. Öğle vaktiydi, hava nefisti... İş arkadaşımla Lucca'nın ön cephesindeki masalardan birine oturduk, keyifle yemek yiyip Bebek ahalisini seyrettik. Bu arada yediğim (ve sanırsam menüde organik olduğu belirtilen) keçi peynirli baby ıspanak salatası da hayatımda yediğim en leziz salatalardan biriydi. Kesşnlşkle tavsiye ederim ;)

22 Mayıs 2013

biraz varoş ama fena değil

22 Temmuz 2012

Mekan gerçekten eğlenceli bir mekandır.Mekanda çalışanlar oldukça güleryüzlü ve sıcakkanlıdır.Yemekler oldukça lezzetli gerçekten.Risottolu levrek ve sebze eşliğinde olan köftesi inanilmaz derecede lezzetli.Mekana en azından bir defada olsa giderseniz devamlı müdayümlerinden olacağınızdan kuşkunuz olmasın.

19 Temmuz 2012

denize sıfır olması mekann en büyük artılarından birisi bence. Mekana sadece manzarası için bile gidilir diyeceğim ama sunulan hizmette gayet başarılı, yemekelri her daim taze ve salonları klimalıdır. Tavsiye ediliri.

9 Aralık 2011

Çok abartılcak bi mekan olmamakla beraber inanılmaz derecede popüler, elit kesimin bir numaralı toplanma yeri....

30 Kasım 2011

bebek taksi durağının karşısında hoş bir yer. oturma odası ortamında. sergiler düzenleniyor. menüsünde yengeçli kek bile var. çalışanları çok sevimli. göze biraz sosyetik görünmüş olabiliri bu mekan ama çok sosyetik değil. Gürültülü ama yine de modern ve sempatik bir mekan.

21 Kasım 2011

bebek'teki mekan için konuşmak gerekirse hiç bir özelliği yoktur burası çok açık. eğer şanslıysanız veya kapıya verdiğiniz araç 150bin euronun üzerindeyse kaldırıma konulmuş masalara oturup egzoz dumanı arasından bebek parkı girişindeki atm lere bakarak içkinizi içersiniz, ve belki diye içinizden geçirerek sarhoş olup bir şişe pinoya 80 ila 90 lira arasında verirsiniz.

31 Ekim 2011

Bebek deyince ilk akla gelen yerlerden birisi Lucca'dır sanırım, bu issimi duyar duymaz çok aşina gelir kulağa. Bebek ve mekan o kadar birbiriyle bağdaşmış ki adeta Lucca Bebekte bir semt ismi gibi geliyor bana. :)

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN