Yöresel Lezzetler

Kiva Galata - Beyoğlu
1/10
21-11-2011

yemeklerin tazeliğine ve kullanılan malzemenin kalitesine gösterdikleri özeni çalışanlara da göstermesi gereken mekan. ya çok yoğun saatler çalışıyorlar ve shifte ihtiyaçları var ya da gerçekten müşteriye ayar vermeye özen gösteriyorlar. arkadaşımla yaptığım özel konuşmada onun hoşuna gideceğini düşündüğüm yemeği önerirken konuşmaya atlayan bir garson hanfendi bırakın da yemekleri biz tanıtalım diyecek kadar cüretkar olabiliyor. ne masaya oturmuşuz ne menü istemişiz ne de onun değerli fikrini sormuşuz. masaya doğru giderken vitrinin önünde alındı bu ayar. eğer kalabalık bir arkadaş grubuyla gittiyseniz ve kasaya diğerlendiren geç gidip adisyona bakarak ne yediğinizi hesaplamak isterseniz de, daha o adisyona bakamadan garsonun size çarpıp böldüğü kişi başı şu kadar dediği parayı ödüyorsunuz.

Hey, Kiva Galata - Beyoğlu hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Kiva Galata - Beyoğlu Yorumları

21 Kasım 2011

yemeklerin tazeliğine ve kullanılan malzemenin kalitesine gösterdikleri özeni çalışanlara da göstermesi gereken mekan. ya çok yoğun saatler çalışıyorlar ve shifte ihtiyaçları var ya da gerçekten müşteriye ayar vermeye özen gösteriyorlar. arkadaşımla yaptığım özel konuşmada onun hoşuna gideceğini düşündüğüm yemeği önerirken konuşmaya atlayan bir garson hanfendi bırakın da yemekleri biz tanıtalım diyecek kadar cüretkar olabiliyor. ne masaya oturmuşuz ne menü istemişiz ne de onun değerli fikrini sormuşuz. masaya doğru giderken vitrinin önünde alındı bu ayar.
eğer kalabalık bir arkadaş grubuyla gittiyseniz ve kasaya diğerlendiren geç gidip adisyona bakarak ne yediğinizi hesaplamak isterseniz de, daha o adisyona bakamadan garsonun size çarpıp böldüğü kişi başı şu kadar dediği parayı ödüyorsunuz.

27 Eylül 2011

Buraya gittiğinizde her gün karşınıza farklı bir menü geliyor. Anadolu ve Osmanlı mutfağının çeşitliliğinin kanıtı. Her gün farklı bir menü hazırlamak kolay olmasa gerek ama gerçekten başarıyla yapıyorlar bu işi. Turistlerin favori mekanlarından biri olduğu için genelde akşam yemeğine menüdeki birçok yemeği bulamıyorsunuz, o nedenle öğle yemeğine gitmenizde fayda var.

29 Aralık 2010

Türk mutfağından vazgeçemiyorsanız kendi bildiğiniz lezzetleri hep arıyorsanız Kiva Han'a mutlaka gitmelisiniz. Çünkü bu lezzetler sizi bağlıyor resmen buraya. Etli yemekleri tatlıları herşeyi muhteşem. Kabak tatlısını şiddetle tavsiye ediyorum bu kadar güzel mi tadı yerinde mi olur ya. Herkese tavsiye ederim burayı sulu yemekler için en ideal yer.

5 Eylül 2010

kıva han mutısssssss enfesssss cok begendım... elınıze saglık

18 Ağustos 2010

Kiva Han hem fiyatları uygun olan hem de lezzet konusunda üst seviyelerde olan nadir yerlerden.Özellikle favorim şu yada bunun tadı çok güzeldi diyemem çünkü herşeyi çok lezzetli. Ne yiyeceğimizi şaşırıyoruz. Her şeyi tatmak isteyen o kadar çok kişi olmuş ki bunun için uygun tabaklar hazırlamaya başlamışlar:)

9 Temmuz 2010

Kiva Han'a gidin ve analı kızlı yemeden sakın mekanı terk etmeyin!!!

17 Haziran 2010

Binlerce yıllık anadolu mutfağını müşterilerine en iyi sunan mekanlardan biri bence. Nevşehir güvecini şiddetle tavsiye ediyorum. Güzel bir mekan bence.

24 Mayıs 2010

türkiye'nin her yöresinden inanılmaz lezzetleri bulabileceğimiz ender yerlerden biri. çorbaları, etli tencere yemekleri hepsi enfes... ayrıca tatlılarından kabak tatlısı yediklerimin arasında en güzeli

Beğenilen Listeler

Benzer Yakın Mekanlar

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN