Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
5. Kat
5. Kat
5. Kat
5. Kat
5. Kat
Hemen Başvur

5. Kat

Kategori:
Adres:
Soğancı Sok. N:3 Alman Hastanesi Yan Kapısı Karşısı
Beyoğlu / Cihangir
Telefon:
0212 2933774
Mekanı Ekleyen:
Çalışma Saatleri:
10:00 - 04:00   Pazartesi
10:00 - 04:00   Salı
10:00 - 04:00   Çarşamba
10:00 - 04:00   Perşembe
10:00 - 04:00   Cuma
10:00 - 04:00   Cumartesi
10:00 - 04:00   Pazar
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, 5. Kat hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.
Grup Yorumları:

Yorumlar 27

12 Kasım 2016

Muhteşem manzara, yüksek fiyat, neden geldin ve ne zaman gideceksin dercesine çalışan soğuk servis elemanları. Yalnız söylemek isterim ki çok sevdiğim bir mekan, servis elemanları hariç... Her seferinde iyi niyetimle bu sefer iyi bir servis olacak diye gidiyorum ama maalesef ki her seferinde aynı soğuk servis elemanları... Bir gün bu durumun düzelmesi dileğimle...

23 Ekim 2013

evet mekan konsept olarak süper ama soğuk bi ortam var.ayrıca çalışanlarda neden geldiniz havasıda yok değil...

23 Ekim 2013

evet mekan konsept olarak süper ama ortam nedense soğuk,ayrıca çalışanlarda neden geldiniz ki havası yok değil...

14 Ekim 2013

Rezervasyon konusunda gerek usluplarının hoş olmaması gerek masa seçimi konusunda tatmin edici bilgi alamamış olmam bu mekanın gözümdeki saygınlığını ve güvenirlilğini önemli ölçüde düşürdü. Önemli bir gecem için 5. Katı tercih etmiştim fakat masa konusunda "masa konumu için söz veremem, mekanımız dolu değil ama yine de gelmeden bir iki saat önce ararsanız bilgi alabilirsiniz" şeklindeki uslup bende hüsrana sebep oldu. Haliyle iptal ettim rezervasyonu. Bugüne kadar bu seviyede bir mekandan böyle hoş olmayan bir tavır hiç görmemiştim. Ben öncelikle mekanın ve çalışanlarının sergilediği tutuma kıymet veririm. "Bakarız" "Hiç bir şeyi garanti edemem" uslupları yakışmıyor bu denli yüksek puanlar alan bir mekana. Ben gecemi garanti altına alamayacaksam rezervasyonunuz ne işe yarar ki?

27 Mayıs 2013

Mekan tasarımı çok çok başarılı. Harika manzaraya sahip terasında otup hem yemeklerin hem de İstanbul'un keyfini çıkarabilirsiniz. Herzaman eksiksiz servis mevcut bu romantik restorantta. Fiyatlar ise ortalama üzerinde ama gidip görülmeye değer kesinlikle.

23 Eylül 2012

5.Kat, Beyoğlu'nun sanatla birleştiği noktada tarihin iç içe geçtiği bir noktada yer almaktadır. Cihangir'in kalbinde konumlanmıştır. Benzersiz bir restorandır ve bar formatıda bulunmaktadır. Herkese tavsiye edilir.

13 Haziran 2012

terası ferah, çalışanları nazik, ama atmosfer olarak nedense bana soğuk gelen bir mekan.. rezervasyon gerekli olabilir.. fiyatlar pahalı diyebilirim..

25 Temmuz 2011

5. Kat Sarayburnu’ndan Boğaziçi Köprüsü’ne şehrin en büyüleyici manzarası ile müşterilerinin gönüllerini feth ediyor. Yaz aylarında muhteşem terasına olan rağbet oldukça fazla olmakla birlikte, yemekleri çok lezzetlidir. Özellikle Penne Al Filleto'yu tavsiye ederim. Fiyatlar normalin azıcık üstünde olsa da değer. Efes Fıçı Bira 9 TL! Daha ne olsun..

19 Nisan 2011

Yıllardır kendini bozmadan devam eden 5. kat lezzetlerine lezzet kattı. Terasında müthiş manzara eşliğinde o şahane bonfileleri yemek en sevdiğim aktivitelerden biri. Bir de Pazar brunchları var ki süper. Mutlaka deneyin, tavsiye ederim...

1 Nisan 2011

5. Kat gerçekten kendine has bir konsepri olan ilgi çekici mekanlardan biri. Dekoru gerçekten güzel ve hatta gece ışıklandırmasıyla daha iddialı bir hal alıyor. Menüsünün en büyük özelliği herşey doğal ve taptaze. Zeytinyağlıları favorim. Bir de özel ev yapımı ekmeği var. Tavsiye ederim...

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN