Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Ahtapot Restaurant
Ahtapot Restaurant
Hemen Başvur

Ahtapot Restaurant

Kategori:
Adres:
Balık Pazarı Kilise Meydanı 50 Beşiktaş
Beşiktaş / Merkez
Telefon:
0212 2619148
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Açık Hava Alanı:
Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Ahtapot Restaurant hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 10

18 Eylül 2015

sakın şu var bu var demelerine inanmayın... yalan çıkabilir.. BJK maçı TVBU da var dediler rezarvasyon yaptık ama maç yayını yokmuş

18 Aralık 2013

DEĞERLİ AHTAPOT MÜDAVİMLERİ BEN AHTAPOTUN 25 YILLIK SAHİBİ SEFA DEMİR 2(İKİ)YIL ÖNCE AHTAPOTU DEVİR ETTİM HİÇBİR İLİŞKİM KALMAMIŞTIR,HİÇ BİR YERDE ŞUBEM DE YOKTUR ŞİMDİKİ TABELADA PATENT HAKKI BENDE OLDUĞU İÇİN YASAL YOLLARLA İNDİRİLECEKTİR YILLARCA MEKANIMI ONURLANDIRDIĞINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER SAYGILARIMLA SEFA DEMİR.

29 Nisan 2013

Ahtapot Restaurant gayet hoş bir ortamda ferah ve temiz bir mekanda balık ziyafeti çekme olanağı sunuyor bizlere.Benim çok beğendiğim bir yerdir,beşiktaşta gayet merkezi bir noktada bulunmaktadır,

14 Mart 2012

Ahtapot Restaurant gayet hoş bir ortamda ferah ve temiz bir mekanda balık ziyafeti çekme olanağı sunuyor bizlere.Benim çok beğendiğim bir yerdir,beşiktaşta gayet merkezi bir noktada bulunmaktadır,ilk defa gidecekler için bulunması kolay bir yerdir...Çok leziz yapıyorlar,geçirdiğiniz zamana değiyor,dekoru da gayet hoş dediğim gibi ferah bir ortam zaten,fiyatları da normaldir...Tavsiye ediyorum kesinlikle..

31 Mayıs 2011

Ahtapot Restaurant'ın menüsü oldukça geniş. Hamsi tava, karides güveç, lüfer ızgara, balık köftesi ve midye dolma menüsünü oluşturan çeşitlerden sadece bir kaçı. Dekoru da bir o kadar ağır ve şık. Bence gitmelisiniz...

31 Mart 2011

Beşiktaş'ta güzel biz balıkçı/meyhane Ahtapot... Eşinizle dıstunuzla gidip eğlenebileceğiniz güzel bir akşam yemeği yiyebileceğiniz şirin bir yer... Geniş bir holü olması balıkçının ferah olmasını sağlamış. Bir blıkçının ferah ve steril olması kadar önemli birşey yoktur herhalde. Menüsü gayet zengin. Birkaçtane uzakdoğu'dan seçme de yapmışlar ve bunu türk usulüne yakjlaştırmışlar. Bence güzel bir deneyimdi. Fiyatlar da normal sayılır.

29 Aralık 2010

Ahtapot Restaurant'ın en büyük özelliği diğer balık restaurantlarına benzememesi. Mekan için çok çaba harcanılmamış fakat yemekler için harcanılmış. Herşey çok lezzetli. Yani bir yandan mekanın aslında çokta önemli olmadığını buradan anlayabiliyorsunuz. Midye dolma ve tavalarına bayılıyorum. Hizmet süper burada. Tavsiye ederim.

3 Ağustos 2010

Ahtapot Restaurant çok şirin mütevazi bir yol üstü balıkçısı. Keyifle bira içip balık yenilecek bir yer. Çok lüks veya çok pahalı bir yer değil rahatına düşkün olanlara tavsiye ederim.

6 Temmuz 2010

Çok eski bir mekan. Beşiktaş balık pazarının orda. Eğer canınız ayak üstü bira çekerse hemen bir tane vurup yanında da midye balık ekmek falan birşeyler yiyebilirsiniz. Özellikle beşiktaş maçları öncesi tıklımtıkış olur buralar.

26 Haziran 2010

Beşiktaş balık pazarının içinde keyifli bir yer Ahtapot Restaurant. Spontane birşekilde sevdiklerinizle rahat bir ortamda rakı-balık keyfi yapmak isterseniz buraya gidebilirsiniz. Çok büyük beklentiler içinde gitmeyin, ortalama bir mekan ama dediğim gibi keyifli. Balıklar taze, mezeler güzel... Yazın balık pazarına bakan tarafta, dışarıda oturabilirsiniz ayrıca içerisi de gayet ferah.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN