Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Antikköy
Antikköy
Antikköy
Antikköy
Hemen Başvur

Antikköy

Kategori:
Adres:
Büyükçekmece Çatalca yolu Ahmediye Köyü girişi No:1
Çatalca / Merkez
Telefon:
0212 8872295
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Var
Wireless:
Yok
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Yok

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Antikköy hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 18

21 Mayıs 2014

Antikköy için yapılan yorumları okumadan sarıyer'den kalkıp çatalca'ya gittik.Beklentimiz doğal ve sakin bir ortamda acık büfe kahvaltıdan yararlanmaktı. Fakat vardığımız an inanamadık. Hayatımda bu kadar pis ve düzensiz bir yere gitmemiştim. Henüz otursak mi diye düşünürken bir başka müşteri yanımıza gelip'' sakın oturmayın boyle rezillik olamaz ''dedi. Aslında haklıydı fakat hem çok uzaktan geldiğimiz hemde çok aç olduğumuz için oturalım dedik.Eşim yemek almaya gittiğinde içerideki düzensizlik ve yığılmadan çok az şey alabildi. Aldığı şeyler ise temizlikten uzaktı. Bardaklarda daha önce içen kişilerin dudak izleri vardı!! Garsonlar inanılmaz ilgisizdi.Kesinlikle gitmeyin!!

23 Temmuz 2013

ençok mert efe ye yaradı burası bayıldııı

4 Temmuz 2013

kahvaltıya 35tl aldılar açık büfe diye ama tabak verseler daha çok çeşit olurdu ben böyle pahalı yer görmedim zannedersin boğazda kahvaltı yaptın

1 Mayıs 2013

Sehirden uzak olması en iyi tarafı, belki bu kadar kalitesiz ve kötü yemekten uzak kalır insanlar. Korkunç bir açık büfe!! Kahvaltıya 35 lira alabilecek kadar kendilerinden haberleri yok.

1 Nisan 2013

merhaba arkadaşlar, ilk kez gittiğim bu mekan tek kelime ile rezalet, gittiğimize gideceğimize pişman olduk, verdiğimiz o fahiş ücretemi yanasın, pazar gününün rezil olduğamı yanasın bilemedim, hiç bir özelliği olmaya sıradan bir kahvaltı 35 tl, sakın bu yazdıklarımın fiyat pahalılığı nedeniyle olduğunu zannetmeyim, kimse geri çevrilmiyor, yer varmı yok diye bakmadan, her geleni içeriye alıyorlar, kendi çabalarınla yerini ayarlamaya çalışıyorsun, sonra kahvaltı alabilmek için uğraş başlıyor,ayrıca hijyen sıfır, neyse fazla uzatmıyayım, bilginiz olsun, paranıza, daha önemlisi sağlınıza ve kıymetli vaktinize yazık olmasın, saygılar.

31 Mart 2013

gıdıp gununuzu rezıl etmeyın dostlar servıs sıfır hıjyen sıfır fıyatlar uçuk ama paraya kıyıp garson almıyorlar paranızla rezıl olmayın

26 Ekim 2012

Fiyatlar haricinde bence güzeldi ama fiyatlar gerçekten yüksekdi 4 adet köfte 3 tavuk şiş 1 salat 1 ayran 97 tl 2 kişiyiz ha unutmadan hesabı ödedikten sonra 2 çay ikram. :)

1 Ekim 2012

Güneşli bir pazar günü, kendin pişir kendin ye keyfi yapmak için yer ararken, dışarıda park eden araçların kalabalığına aldanıp girdiğimiz sıradışı(!) mekan...
İçeri adım attığınızda göle karşı oturup temiz hava alayım derken dumanaltı oluyorsunuz.Etleri kilo ile satıyorlar ve bence böyle salaş ve bakımsız bir yer için fiyat çok yüksek.Üstelik köfte, sucuk ya da et aldığınıza bakılmaksızın hepsinin kilosu 97 TL ! Pirzola aldığınızda da, içine ne katıldığı belirsiz köfte aldığınızda da aynı parayı ödemek zorunda kalıyorsunuz.Fiyatlar keyfinizi kaçırsa da, asıl şoku masaya oturduğunuzda yaşıyorsunuz ! Sıkça ve herkesin görebileceği şekilde asılmış afişlerde " Uygunsuz oturmak yasaktır " yazıyor !!! Ben hayatımda ilk defa böyle bir şey gördüm.Kendilerince ahlak bekçiliği yaparken aslında müşterilerine en büyük hakareti yapan çağdışı bir işletme burası !!!
Bakalım bizi daha ne sürprizler bekliyor derken, gelen extralara da (salata,içecek) yüksek bir fiyat ödedikten sonra, adisyonda masaya gelen ekmeğe bile para istendiğini görünce iyice zıvanadan çıkıyorsunuz.
Ben son zamanlarda müşterisini bu kadar kazıklayan ve aynı zamanda aşağılayan başka bir işletme görmedim, göreceğimi de sanmıyorum.
Siz siz olun yakınından bile geçmeyin !!!

1 Ekim 2012

Bugun Antikkoy'deydim. Bir daha da kesinlikle gitmem. Etin kilosunu 96 tl ye veriyorlar. Bildiginiz kasapta 40 lira olan eti, ustune hicbir emek koymadan bu fiyata veriyor.( ki bunlar entegre kesim tesisinden daha ucuza aliyordur) Coban salata 12 tl. İsin garibi sucukta alsan, kuzu da alsan, kofte de alsan hepsini birlikte tartip satiyor. Etleri alirken hicbir fiyat bilgisi yok. Hersey cok guzeldi, fiyatlar abartili degil diyen arkadaslara şaşırıyorum.

30 Eylül 2012

Antikköy'e ilk ve son gidişim olacak. Neden mi??? Çünkü gereğinden fazla pahalı bir mekan. 97 TL etin kilosu. Komik olan da sucuğun bile kilosu 97 TL. Ne istersen değişmiyor fiyatlar fiks. 12 lira ayranın kilosu, çoban salatası 12 tl ve son olarak da ekmek fiyatı 2 lira. Adisyonda ekmeğin bile yazıldığını görünce resmen şoka girdim. İşin ilginci bu mekanın yüzlerce müşterisi vardı. 2 kişik yemeğin maliyeti adisyonda toplanmış 110 TL.

Antikköy Nerede ?

 

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN