Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Bafetto
Bafetto
Bafetto
Hemen Başvur

Bafetto

Kategori:
Adres:
Bağdat Cad. İkramiye Blokları 361/A, Şaşkınbakkal/İstanbul
Kadıköy / Şaşkınbakkal
Telefon:
0216 3601207
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Bafetto hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 8

29 Haziran 2013

pizza yemek için gelinebilecek türde bir mekandır. mekanın farklı şubeleride bulunmaktadır. servis kalitesi gayet başarılı olan meanda iyi pizzalar yiyebilirsiniz gelinir derim sizlere

22 Haziran 2013

şaşkınbakkal civarlarında yer alan mekana bir iş görüşmesi sonrası karnımın acıkması sonucu uğradım. ürünleri gayet güzel olan bir mekandır ve kredi karrıt geçerli olan bir mekandır. tavsiye edilir

25 Şubat 2013

Ortamı şirin, caddenin ortasında, pizzaları gayet lezzetliydi. İnce hamurlu ve bol malzemeli pizza yemek isteyenlerin gidebileceği bir mekan. Henüz gitmemiş olanlara tatlı olarak Pizza Nutella'yı şiddetle tavsiye ediyorum! Fiyatları da gayet makul.

27 Ocak 2013

Koskocaman pizzası çok lezzetlidir ve enfes çeşitleri vardır. Ortamı iyi bir şekilde tasarlamışlar. Güzel yemekler yiyebileceğiniz saatlerce oturup vakit geçirebileceğiniz bir mekandır . İnce hamurlu ve bol malzemeli pizza yemek isteyenlerin gidebileceği bir mekan. Kesinlikle lezzetli ürünler ortaya çıkarmaktadılar.. Fiyatları da cebe uygundur. Tatlılarının lezzeti de gayet iyi. Damak zevkiniz önemsenmiş. Servis elemanları da oldukça ilgili. özetle,canınız pizza çektiyse, gidin derim.

27 Ocak 2013

Arka sokaklarda olmasına karşın verdiklri hizmetle dkkatimi çekmiş bir mekandır. Mekanda pizza ustaları çalışmktadır. Küçük orta ve büyük pizzaların servis edildiği mekanda 2 kişilik bir pizzayı 3 kişi yiyebiliyorsunuz. Pizzaları gayet başarılı olan bir mekandır. Fiyatlar gayet başarılı ve tatlı çeşitleride denemeye değer ürünleri arasında yer almaktadır.

27 Ocak 2013

Mekanda hızlı servis imkanı vardır. İyiki keşfetmişm burayı diyorum. .Öğrendiğime göre pizzanın fırını da tamamen volkanik ve İtalyan ustaların elinden çıkmış. Mekanda akdeniz mutfağına ait lezzetlerde vardır. İtalyan pizzası dnemek isteyenler burayı tercih edebiliriler.

27 Ocak 2013

Bağdat caddesinde hizmet veren ince hamuru ile beğenimi kazanmış bir İtalyan pizzacıdır. Lezzetli ürünleri vardır ve enteresan pizzalar hazırlamaktadır. Özellikle ananaslı bir pizzaları vardı ilk başta farklı düşündüm ama yedikten sonra beğendim.

31 Ağustos 2012

Bafetto Şehrin en iyi pizzası sloganıyla iddasını ortaya koyuyor.Mekandaki ahşap masa ve bankları dikkat çekiyor.Mekanda birkaç çeşit salata ve tatlının dışında yanlızca pizza bulabilirsiniz.İtalya'da geliştirilen özel bir formülle yapılan pizzalar oldukça lezzetlidir.Şunu belirtmeliyimki mekana her gittiğinizde aynı kaliteyi bulabileceğiniz pizzalar vardır.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN