Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Backyard
Backyard
Backyard
Backyard
Backyard

Backyard

Kategori:
Adres:
Otlukbeli Caddesi, Bebeköy Sokak, No:4
Beşiktaş / Etiler
Adres Tarifi:
Bebeköy Mac Spor Kulübü içerisinde
Telefon:
0212 2871500
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Çalışma Saatleri:
9:00 - 23:30   Pazartesi
9:00 - 23:30   Salı
9:00 - 23:30   Çarşamba
9:00 - 23:30   Perşembe
9:00 - 23:30   Cuma
9:00 - 23:30   Cumartesi
9:00 - 23:30   Pazar

Backyard Hakkında :

Backyard, Arnavutköy ve Etiler arasında, tarihi Fransız Yetimhanesinin bahçelerinde yer almaktadır. Kış aylarında tarihi sarnıç binasında sıcak ambiyansı şömine ve lounge havasındaki mekanı ile beraber bahçe içerisinde yer alan kapalı kış bahçesinde de içki ve yemek servisi vermektedir. Yaz aylarında ise boğaza karşı Bebek koyuna yukarıdan bakan, yemyeşil büyük bahçesi ile servise açılmaktadır.

Menüsü, sabah kahvaltısından, öğlen ve akşam yemeklerine ayrıca minik akşamüstü atıştırmalarına, kullanılan tüm mamülleri ile mevsimsel, yöresel taze ürünler ile oluşturuluyor.
Mekanın şef/ ortakları Esra Muslu ve Zeynep Moroğlu kendi çocuklarına yedirebilecekleri derecede taze ve doğal ürünleri seçmeye özen gösteriyorlar. Backyard’ın en önemli özelliklerinden biri tüm ürünlerin Çatalca’daki çiftlikten ve çeşitli köylerden yerel köylülerden toplanarak yapılması, ayrıca balık hali, Perşembe, Feriköy ve Kastamonu pazarlarından alınan organik ve tamamı doğal ürünler tercih edilmesi.

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Backyard hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 5

8 Mayıs 2015

bahadir bey yorumun için tesekkur ederim bende boyle bır yer arıyorudm inşallah dedıgın gıbı cıkar Tesekkürler

8 Mayıs 2015

bahadir bey yorumun için tesekkur ederim bende boyle bır yer arıyorudm inşallah dedıgın gıbı cıkar Tesekkürler

28 Şubat 2011

Huzur aramakmı istiyorsanız çok uzağa gitmenize gerek yok. Muhteşem yemyeşil bahçesi, şehir gürültüsünden uzak günün yorgunluğunu atmak için birebir olan yer Backyard. İlkbahar yaz yazları muhteşem oluyor. Menüsü de çok zengin mutlaka gitmelisiniz. Şiddetle tavsiye ediyorum...

7 Ocak 2011

bahçe keyfi sevenlere alın size Bebeköy'ün inisi şehirden bir ayli uzak Backyard... Akşam üstü yemek için muhteşem bir yer. Yazları tercih ediliyor genelde. Siz de yazı bekşeyin ya da beklemeyin hemen gidin. Size kalmış ben yaza kadar sabretmenizi tavsiye ederim...

27 Aralık 2010

Muhteşem bir bahçeye sahip Backyard. Burada huzuru buluyorsunuz. Eğer şehrin gürültüsünden biraz uzaklaşmak istiyorsanız burası sizin için en iyi adres. Ailenizlede hoş vakit geçirebilirsiniz burada. Yemekleri de bir o kadar güzel. Sunum çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN