Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Beceren Köftecisi
Beceren Köftecisi
Beceren Köftecisi

Beceren Köftecisi

Kategori:
Adres:
Arpacılar Cad.No:5 Eminönü
Fatih / Merkez
Adres Tarifi:
Nimet Abla karşı sırası.
Telefon:
0212 5128304
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Var
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Var
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Yok

Bu Mekanın Yetkilisi Muhsin Nezihi aramızda. Mesaj Gönder

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Beceren Köftecisi hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 14

18 Temmuz 2012

İnternetteki yorumları okuyarak ziyaret ettiğim mekanda tattığım köfteler vasattı.Açıkçası hayal kırıklığına uğradım.10 tl verip,ufacık 6 adet köfteyle doymanız imkansız.Temizlik noktasında eksiklik olduğu mekanın içerisinin temiz olmadığını düşünüyorum.

5 Mayıs 2012

aşağıda 2010 yılında bu köfteci hakkında benim bir yorumum görünüyor. bu yorum bana ait değil ismim kullanılmış. Bu köfteciye ben hiç gitmedim. Aşağıdaki yorumu dikkate almayın.

4 Ekim 2011

Buradaki yorumları okuyarak beceren köftecisine gittim. Yaptıkları köfte hazır ve tadı yok nasıl burayı tavsiye edebiliyorsunuz anlamıyorum.

25 Ağustos 2011

eminönüne yolunuz düşerse kesin gidinderim hemen nimet abla gişesinin karşısında lezzeti mütiş köftelerin piyazıda öyle...

20 Kasım 2010

Tam anlamıyla yazık. Sizlerin buradaki yorumuna baktım gittim. Hayatımda yediğim en kötü birkaç köfteden birisiyle karşılaştım. aşağıda bir kaç yorum gözümden kaçmış hemşahri ayağına yağ. kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir mekan.

2 Kasım 2010

yıllardır bilirim bu mekanı.ancak bir kez olsun oturmadım.sanırım isminden kaynaklanıyor.kendimi kötü hissederim.dışardan geçenler baktıklarında bir tuhaf olur insan.becern köfte... bence bu isim değişmeli arkadaşlar.

19 Ekim 2010

Yaklaşık 1.5 yıldır yeni yerlerinde hizmet vermeye devam ediyorlar. Sahibinin asıl işi hayvancılık, zaten bu mekanın fark yaratan en belirgin özelliği eti. Personel neredeyse ben kendimi bildim bileli aynı, sanırım sırlarını artık çözdüm, emekli olanların yerine ya kardeşi geliyor yada çok benzeyen akrabası. Bir gidişinizde kasanın bulunduğu duvara asılı ve 1960'lı yıllara ayit menülerine göz atmanızı tavsiye ederim.

4 Ekim 2010

Ahmet bey iyi sallamış. Orada salça sos yokki karbonat kokusunu kapatasın. Eğer acı biber salçası demek istiyorsan demekki sen ne yediğini bilmiyorsun. O zaman da senin yorumlarını dikkate almamak lazım.

1 Ekim 2010

adı üstünde zaten

2 Eylül 2010

BEN BİR TOKATLI OLARAK HER İSTANBUL'A GİTTİĞİMDE ÇORUM'LU HEMŞERİMİN YERİNE UĞRAMADAN VE O LEZİZ KÖFTELERİNDEN YEMEDEN MEMLEKETE DÖNMEM. YENİ YERİNİZDE HAYIRLI OLSUN.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN