Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Beyaz Kedi Dövme Salonu
Beyaz Kedi Dövme Salonu
Beyaz Kedi Dövme Salonu
Beyaz Kedi Dövme Salonu
Beyaz Kedi Dövme Salonu

Beyaz Kedi Dövme Salonu

Kategori:
Adres:
Zeytinlik Mah. Fahri Korutürk Cad.(İstasyon Cd.) Ray Sok. No:1 Daire:4 Odak İş Merkezi Bakırköy İST.
Bakırköy / Zeytinlik
Adres Tarifi:
Tren istasyonundan sahile inerken burgerking ve ziraat bankası arasında bereket lokantası üstü
Telefon:
0212 5712403
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Çalışma Saatleri:
9:30 - 21:30   Pazartesi
9:00 - 21:00   Salı
9:00 - 21:00   Çarşamba
9:00 - 21:00   Perşembe
9:30 - 21:30   Cuma
9:30 - 21:30   Cumartesi
9:30 - 21:30   Pazar
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Açık Hava Alanı:
Var

Bu Mekanın Yetkilisi sadık işbilen aramızda. Mesaj Gönder

Beyaz Kedi Dövme Salonu Hakkında :

Yaz mevsimi ile birlikte dövme sezonuda açıldı Bunu fırsat bilen acemi dövme yapanlar Yazlık yöreleri istila etti dövme sanatı 1 haftalık tatilde yaptırılacak iş değildir

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Beyaz Kedi Dövme Salonu hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 19

12 Eylül 2014

bnde yaptımak istiyom dövme

12 Eylül 2014

bnde yaptırmk istiyom

7 Ağustos 2014

meldayla birlikte beyaz kediye geldiğimizde bize gerçekten çok yardımcı oldular. gerek çalışan arkadaşlar gerekse nilüfer hanım ve sadık bey cok cana yakın insanlar. beyaz kedi hakkındaki yorumları okuyup gitmek ve gitmemek arasında kaldım. sonrasında kendim görmek istedim. yapılan çalısmalar ortada oradaki arkadaşların bedenlerinde taşıdığı dövmeler ortada. ön yargılardan önce buraya gelmenizi tavsiye ederim meldayla ikinci dövmemiz için yine beyaz kediyi düşünüyoruz :) teşekkürler beyaz kedi

7 Ağustos 2014

geçen sene kış aylarında kendi köpeğimin portresini yaptırdım beyaz kediye. ömür boyu yanımda en güzel şekilde kalmasını sağladılar. ilgilenen arkadaşlar olsun nilüfer hanım ve sadık bey olsun ortam olsun bir dövmeciden çok arkadaş gibi yaklaştılar bana. fiyat konusuna gelince dövme zevk işidir emeklerinin karşılığından fazlasını istemiyorlar. tüm beyaz kedi ekibine teşekkür ederim.

7 Ağustos 2014

kesinlikle katılıyorum. dövmemi yaptırdıktan sonra farkı anladım.

7 Ağustos 2014

dövme yaptırmadan önce çok araştırdım ve arkadaşlarımdan beyaz kedide dövme yaptırıp memnun kalanların da tavsiyesiyle burada dövme yaptırmaya karar verdim. iyiki de öyle yapmışım. çok memnun kaldım. fiyatlar uygun, ortam steril ve dövmem mükemmel tam istediğim gibi. herkese tavsiye ediyorum.

11 Haziran 2014

Yazıyorum daha yeni gördüm. Şunu diyorum berbat bir yer. Eğer dövmeci olsaydım, taksimde bir dövme yapan bir mekan ismi verirdim. Fakat benim gitmediğim o merdiven altı yerler bile buradan daha güzel yapar. Taa o zamanlar koluma minik bir kedi yaptırmak istedim gittim. 150 lira para saydım. Buraya fotoğraf atılır mı bilmiyorum atılıyorsa istediğim dövmeyle yaptığı dövmeyi atayım arasında dağlar gibi fark var. Kapattırmak amacıyla kaç tane başka dövmeciye gittim sonra daha kötü yaparlar diye vazgeçtim. Gören herkes berbat yapmışlar dedi. Hem kazıksınız, hem amatör. Şimdi ya sildirmek için uğraşacağım ya da kapattırmak için. Gitmeyin.

11 Haziran 2014

Dövmeci değilim. Taa o zaman bileğime bir kedi dövmesi yaptırdım. Fotoğraftakiyle bir alakası yok şimdi kapattırmak için yer arıyorum. Gitmeyin bu iğrenç yere. Üstelik birde 150 liraya yakın para saydım. Bunu diyorum hala yalancı falan diyosunuz. Taksimde çok dövmeci var isim söylemiş olsaydım reklam yapmış olurdum? Bu kadar saf olmayın. İlk dövmemdi bu kadar berbat yere yaptırdığım içinde aşırı pişmanım.

21 Ocak 2014

Bu yorumu yazan elenor7 isimli şahıs dövmeci olduğu belli bence. bu yorumu karalama yapılmak için kasıtlı yapılmış insanların zekasıyla alay etmiş. Yorum yaptığını kendi bile unutmuş yorumlara hiç cevap bile vermiyor. Yorumu Sallamış .

13 Ocak 2014

yalan söylediğiniz o kadar belli ki o tarihlerde bende gittim uzun saclı beyin kolu kırıktı ve alçıdaydı kolu kırıkken dövmeye girmediği için eşine yaptırdım. meyve veren ağaç taşlanır bu her yerde böyledir.

Beyaz Kedi Dövme Salonu Nerede ?

 

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN