Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Bonaise İstanbul
Bonaise İstanbul
Hemen Başvur

Bonaise İstanbul

Kategori:
Adres:
Kültür Mahallesi Küçük Çamlık Sitesi Esra Sokak 2GD Etiler
Beşiktaş / Etiler
Telefon:
0212 2581990
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Bonaise İstanbul hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 9

19 Nisan 2013

lüx bir markadır bence. marka diyorum çünkü kendi başına bir marka olmuştur bu mekan. burada hediyelik ürünler alabileceğiniz gibi ürünlerin tadınada bakabiliyorsunuz. kredi kartı geçerlidir bu mekanda

21 Mart 2013

Lüxlük ve otantiklik konusunda bu mekanın üstüne mekan tanımam. Özellikle özel bir yere hediye götürecekseniz burayı tercih edeiblirisiniz, lokum, çikolata türlerinde mükemmel ürünler sunan bir yerdir Bonaise İstanbul. ambalajları gösterişlidir

26 Şubat 2013

Arkdaşımın hediyesi olan şık paketin içinden çıkan leziz lokumları nasıl yediğimi bile hatırlamıyorum. Bonaise işini gerçekten hakkıyla yapan biryer ezme çeşitlerini de denediğimde bundan emin oldum tadmalısınız mutlaka!!

26 Şubat 2013

Arkdaşımın hediyesi olan şık Bonaise paketini görünce o kadar sevindim ki lokumları nasıl yediğimi bile hatırlamıyorumm :) onun dışında ezme çeşitlerini de tadma fırsatım oldu ve hemen bir kilo aldm sizlere de tavsiye ederim çok lezizler!

31 Ekim 2012

İstanbul'da Badem ezmesi sevenlerin ilgiyle takip ettikleri Bonaise İstanbul’un başarılı ezmecilerinden birisidir.. Badem ezmelerinin lezzetine doyun olmuyor..Buranın kendine ait küçük bir gurme müşteri kitlesi oluşmuş. Ayrıca şirket siparişleri de alıyor. İsteyen doğum için farklı şekillerde ezme siparişi bile veriyor. Örneğin çakıl taşı ya da havuç şeklinde ezme sipariş edenler olmuş. Ve hiç katkı maddesi kullanmadığı için, havucun rengini verirken de biber özü gibi doğal bir malzeme kullanıyor. ailece çok severiz. Fiyatlar normalin biraz üstünde olsada tavsiye ederim..

31 Ekim 2012

Badem ezmesiinin kilosu 90 tl; fıstık ezmesinin kilosu 105 tldir. burada ek olarak hediyelik paketlerde lokumda verilmektedir. Lokumların fiyatı ise 45 tldir. Mekanın anlaşmalı olduğu sitelerden internet üzerinden sipariş verebiliyrorsunuz. Beğendim güzel bir yer.

31 Ekim 2012

İstanbulda Beşiktaş civarlarından geçiyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir ezmecidir. El yapımı badem ve fıstık ezmeleri üretimi yapılıp müşterilere sunulmaktadır Bonaise 'de . Taze taze hazırladıkları ürünleri müşterilerine zamanında teslim ediyorlar.

31 Ekim 2012

Kaliteyi hijyenik ortamla birleştirerek ortaya süper bir iş çıkarmışlar. Ben çocukken çok severdim fıstık ezmesini. Çocukluğuma götürüverdiler beni bir kaç dakikalığına da olsa.. Buyrun gelin beğeneceksiniz.

31 Ekim 2012

Köydeki teyzelerin ekmeğime sürerek verdikleri fıstık ezmesi Beşiktaşta karşıma çıkıverdi üstelik farklı çeşitleri ile. Fiyatları ucuz değil ancak harbidende kaliteli ürün yapmış adamlar. Tebrik etmek lazım doğrusu.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN