Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Borsam Taşfırın Çarşı
Borsam Taşfırın Çarşı
Borsam Taşfırın Çarşı
Hemen Başvur

Borsam Taşfırın Çarşı

Kategori:
Adres:
Güneşli Bahçe Sokak No:32 Kadıköy
Kadıköy / Osmanağa
Telefon:
0216 3370504
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:

Borsam Taşfırın Çarşı Hakkında :

1968’den beri hizmet veren Borsam Taşfırın İstanbul Anadolu yakasının en eski Taşfırını. İlk günden beri Lahmacun ve Pide çeşitleri ile
Kadıköy’de üç şubesi ile hizmet vermektedir.

Kalitesini ve ismini korumasının arka planındaki sır ise çok net: Babadan oğula geçen hizmet ve yarım asırdır başladığı gibi çizgisinden ödün vermeden devam eden bir çalışmanın uygulanması.

Hasan Bey; başarılı olmalarına etken olan en büyük gücün ‘’sadece babadan oğula gecen bir meşaleyi taşıma felsefesi olmadığını, üretimde kullandığımız; tüm ham maddeleri bizzat seçerek temin etme konusunda son derece hassas davranıp satın alma politikamızdan asla taviz vermiyoruz. Çünkü hizmet kalitemizden ödün vermek istemiyoruz. Bunun sağlanımı için de çalışma ekibini oluşturacak personelin eğitimiyle bizzat ilgilendiğini, adayların ‘’BORSAM TAŞFIRIN’’ kalite, misyon ve vizyon politikasına göre verilmiş olan eğitim sonrası almış oldukları yeterlilik belgesi ile çalışmaya başladığını" belirtiyor.

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Borsam Taşfırın Çarşı hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 2

8 Ekim 2014

Lahmacunu Kadıköyde Borsam dan başka bir yerde yemeyiz.Lezzeti süper , fiyatları ucuz.Bence tek eksisi maydonozun masalarda hazır olarak durması.Onun yerine az yeşillik söpüş domates filan olsa daha da iyi olur.

27 Mart 2013

Mükemmel lahmacun yemek isterseniz Kadıköy'e gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir mekan. Çıtır çıtır ve çok lezzetlidir lahmacunları. Lahmacun olarak üst seviyede bir tatları var, Fiyatlarıda hesaplı lahmacunun tanesi 2,500 veya 3 tl! Sİparişlerimiz gayet hızlı geliyor. Ayrıca paket servisleride var.

Borsam Taşfırın Çarşı Nerede ?

 

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN