Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Café de La Fée
Hemen Başvur

Café de La Fée

Kategori:
Adres:
Firuzağa mah Cezayir sok.(Fransız Sokağı) No:17 Beyoğlu
Beyoğlu / Firuzağa
Telefon:
0212 2452717
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Café de La Fée hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 17

13 Ekim 2014

Volkan Koşar sahnesinin inanılmaz başarılı olduğu ve haftasonu tıka basa dolan bir mekan...Son zamanlarda dinlediğim en eğlenceli mekanlardan..90 ları hakkıyla yapan ve yaşatan bir isim...süperrr

29 Mayıs 2013

Canlı müzik olsun eğlenelim deyince, adres hep Fransız sokağı oluyor genelde benim için. La Fée canlı müzik konusunda, Fransız sokağının bence en başarılı mekanlarından biri. Volkan'ın yer aldığı gruptan önce çıkan ikili hala duruyorlarsa eğer Volkan'lara bin basarlardı. Çok beğenmiştik ve gerçekten süper müzisyenlerdi mutlaka gidin dinleyin ;)

13 Nisan 2013

kışın inanılmaz dumanaltı olan bir mekan. ufacık olmasına rağmen içeriye doğru düzgün bir havalandırma sistemi kuramamışlar. solisti iyi olmasa oraya okadar para vermek tamamen parayı sokağa atmak olur heralde..

30 Mart 2013

Café de La Fée iddialı mutfağı,canlı müzikleri kendine özgü sıcak dekorasyonu ve hassas servis anlayışı ile Beyoğlunda bir mekan. Mekanın hem kapalı hem de açık alanları var. Kaliteli müzikleri ve seçkin müşterilerinin geldiği bir yeri herkes tercih eder değilmi. Bu yüzden benimde arkadaşlarımda tercih ettiğimiz ve çok sık geldiğimiz bir mekan. Çalışanların ilgisi bizim için ço önemli. Bu ilgiyi'de yeteri kadar alıyorsunuz bu mekanda. Servis ve sunumlarıda gayet iyi fiyatlar ayarında ;))

29 Mart 2013

Bir Fransız sokağı klasiği. Cafeye Volkan'ın namını duyup gidenlerdenim. Sahne performansı enfesti, 50'lik yerine 33'lük bira servis edilmesinin dışında Fransız sokağında eğlenmek, canlı müziğin tadına varmak isteyenler için tercih edilebilecek bir mekan.

24 Şubat 2013

çok küçük ama bir o kadar keyifli bir mekan sigara içmeyen için biraz duman altı ama yine de eğlencesinden dolayı bırakıp gidemiyorsun :)

10 Ocak 2013

gayet hoş bir mekan :)

31 Aralık 2012

Çok güzel ortamıyla harika biryer. Fazla söze gerek yok aslında istiklalde güzel temiz bir şekilde eğlenebileceğiniz birkaç mekandan biri..Canlı müziği harika ve fiyatları çok uygun.. Eğlenmek için güzel bir mekan.

31 Ağustos 2012

süper bir yerdi harika eglendım

4 Mayıs 2012

Cuma Cumartesi akşamları çıkan grup ile yerinizde durmanız neredeyse imkansız. Fiyatlar biraz pahalı olsada eğlenceli bir akşam geçirmek isteyenler için vazgeçilmez bir mekan :)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN