Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Fenerbahçe Belvü
Fenerbahçe Belvü
Fenerbahçe Belvü
Fenerbahçe Belvü
Fenerbahçe Belvü
Hemen Başvur

Fenerbahçe Belvü

Kategori:
Adres:
Fener Kalamış Cad. No: 108 Fenerbahçe, İstanbul
Kadıköy / Fenerbahçe
Adres Tarifi:
TAKSİM YÖNÜNDEN GELİŞ: Bostancı'ya sahil yolundan giden Taksim-Bostancı dolmuşlarına bindiğinizde Fenerbahçe sapağında indikten sonra Fenerbahçe Burnuna doğru 300 mt.ileride, sağda göreceksiniz. KADIKÖY YÖNÜNDEN GELİŞ : Sahilyolundan Bostancı istikametine giden araçlara bindiğinizde, Fenerbahçe sapağında ineceksiniz. Fenerbahçe Burnuna doğru 300 mt. ilerde, sağda göreceksiniz. ARACINIZ İLE GELMEK İSTERSENİZ; Kadıköy'den Bostancı'ya doğru giden sahilyoluna girdiğinizde, Kızıltoprağı geçtikten sonra Fenerbahçe Sapağından giriniz. Fenerbahçe Burnuna doğru 300 mt. ilerde, sağda göreceksiniz. Ucretsiz otopark mevcut.
Telefon:
0216 4503960
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Fenerbahçe Belvü hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 10

8 Şubat 2013

çok pahalanmış fakat yiyecekler güzel

9 Şubat 2012

Fenerbahçe belvü , ocakbaşı deniz restorantı olarakta anılabilir. Bu mekan çok otantik bir tarza sahip. Konforlu sandalyeleriyle beğenmi kazanmış, modernliğin izinden giden 100 çeşit brunch veren kaliteli bir mekan.

25 Kasım 2011

Belvu et restaurant, et ve kebab cesitlerinden oluŞan oldukça seckin menusu ile ocak basi keyfini uzman kadrosuyla yasatmaktadir.Yazlik bahcesi ve kapali alan alternatifleri ile hizmet veren bu mekanda ogle yemegi aksam yemegi konusunda iki öğün hizmet veriyor. Pazar gunleri ise 100 cesit olan acik bufe brunch keyfinden yararlanabilirsiniz.

14 Ağustos 2011

Anadolu yakasının kaliteli, nezih on numara mekanlarından biridir. Mekan kalamış'ta bulunuyor. Arabayla giderseniz sıkıntı yok vale sıkış tıkış park yerinde sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor. Özellikle bayan sürücüler için bulunmaz bir nimet:) Restoran büyük ve bir kaç kısmı var. Ben en güzel yerine gitmiş olmalıyım. Bahçe kısmında manzarası müthiş olan bir yerdeydim. Gün batışını çok güzel bir yerden seyrettim. Yemeklerde oldukça lezzetliydi. Ali nazik kebabı, Kadayıf tatlısına ve masanın başında bulunan semavere bayıldım. Tüm bu güzellikler bayağı pahalıya patlamış olsa da değerdi. Gece boyunca boyunca fasıl çalan grup da gayet güzeldi. Çok memnun ayrıldım, tavsiye ederim..

1 Mayıs 2011

Bence orta düzeyde bir yer Fenerbahçe Belvü. Yani yemeklerinin lezzetiyle fiyatlar orantılı değil, uyuşmuyorlar. Çoğu kişiye de zaten pahalı geliyor burası. Eğer mekan bir şekilde toparlanılırsa gidilecek yerler arasına gidilebilir...

3 Mart 2011

Orta seviyede bir mekan.. Konumu falan çok güzel Fenerbahçe Belvü'nin fakat fiyatları çok uçuk...

24 Ağustos 2010

Fena bir mekan sayılmaz aslında ama öyle muhteşem bir yer de değil yani. Fiyatlar uçuk biraz, yemekler güzel diyebilirim ama biraz düzeltmeye ihtiyacı var mekanın.

29 Temmuz 2010

Belvü, üç ayrı bölümden oluşuyor; Belvü Ocakbaşı, Belvü Deniz Rest ve Jardin Cafe. Manzara, mekan tamam ama fiyatlar abartılı. Otoparkları mevcut. Jardin'de Latin geceleri oluyor haftanın bir gününde. Ayrıca maçlar da devam ekrandan yayınlanıyor. Ama işte dediğim gibi fiyatlar kötü

30 Haziran 2010

Kaliteli ve zevkli bir mekan.Yemekleri ve sunumları ayrıca ilgi alaka çok güzel...

27 Aralık 2008

Pazar günleri 100 çeşit ile brunch vermekte, diğer günler ise usta aşçıların elinden çıkan lezzetler tadılmakta

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN