Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Hacı Şerif
Hacı Şerif
Hacı Şerif
Hacı Şerif
Hacı Şerif

Hacı Şerif

Kategori:
Adres:
Saraylar Mah. 466 Sk. No:13-15
Merkez / Saraylar
Adres Tarifi:
2. Ticari Yol Bayramyeri Meydanı Altı
Telefon:
0258 4441938
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Açık Hava Alanı:
Yok

Bu Mekanın Yetkilisi izzet ersoy aramızda. Mesaj Gönder

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Hacı Şerif hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 9

28 Haziran 2011

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir lezzet çümbüşü ...bu kadar temizlikte ve titizlikde şeker ve çikolata üretimi yapılamazdı herhalde .Her tatlısını denemiş biri olarak tek kelime ile kusursuz.Denizliye uğrarsanız bir lokum veya tereyağlı sütlü irmik helvası tatmadan sakın gitmeyin.

23 Haziran 2011

Denizli'ye geldiğinizde ve ya bir yakınınız Denizli'de oturuyorsa mutluka 2-3 kilo irmik helvasi alın müthiş bişey. Sadece helvasıyla kalsa da iyi çikolataları , lokumları... Hatta Hacı Şerif'in helva kabının üstündeki Hacı Şerif'i kuranların fotoğraflarını görmüştüm. Gördüğüm o fotoğraftaki adamın birini de Hacı şerif'te Helva alırken görmüştüm hayret ettim :O.....

22 Haziran 2011

çok güzel tatlıları var!!! bn bir ara büyüklerimden hacı şerifin sahibinin her tatlıdan birer tane yediğini duymuştum. niçin diye sorunca cavapları sahipleri işinde o kadar titiz ki müşteriye yedireceği her tatlının taze mi bayat mı bozuk mu vb. gibi şeylere dikkat edermiş. bu nedenler bizim ordan alışveriş yapmamızı sağladı.

14 Haziran 2011

hiç tatmadığınız tatları tadacak hiç yemedeğiniz tatlıları yiyeceksiniz kabak peşgelinide unutmamak lazım eminim ki doyamıyacaksınız.

6 Haziran 2011

denizlinin tavas ilçesine ugradım bir gün karnım açıkmıştı degişik birşeyler yemek istedim gezinir ken sönmez cafe önüme çıktı degişik lezzetlerde ikramlarda bulundular birde en harikası kumru ve tavas tostuydu bayıldım yani tavasa ugrayanları tavsiye ederim

4 Şubat 2011

Denizliye gittigimde tesadüfen girdim ve çıkmak hiç istemedim harika tatlar yaratmışlar özellikle irmik helvesına bayıldım çok başarılılar şiddetle tavsiye ederim.

16 Temmuz 2010

Denizli ye geldiğinizde kesin uğramanız gereken bir yer ve fiyatı da çok uygun dondurmalı irmik helvasını şiddetle tavisye ederim.

14 Temmuz 2010

Denizliye geldiğinizde uğramadan geçilmeyecek yerlerin başındadır muhteşem lokumları mükemmel tatlıları ve başka bir yerde bulamayacağınız tereyağlı helvasıyla değişmeyen bir lezzettir HACI ŞERİF Afiyet olsun...

14 Temmuz 2010

Denizli'nin mehşur irmik helvasının ve lokumlarının yıllardır tek adresidir. yolu düşenlere tavsiye edilir ;)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN