Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
İbrahim Paşa Sarayı
Hemen Başvur

İbrahim Paşa Sarayı

Kategori:
Adres:
Terzihane S. N:5
Fatih / Sultanahmet
Telefon:
0212 5180395
Mekanı Ekleyen:
Açık Hava Alanı:
Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, İbrahim Paşa Sarayı hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 5

30 Ağustos 2012

Bulunduğu konumu itibari ile İstanbul'un birçook tarihi mekanına kısa süreli , kolay ulaşım sağlamaktadır. Otelin, Sultanahmet Camii ve Ayasofya'ya yakın olması randumanını arttırmıştır. Otelin müşterileri genellikle yabancı ağırlıklıdır.

21 Haziran 2012

Otelin odalarında klima , LCD ekran TV ve banyo mevcuttur. Duş alıp güne ferah ve temiz bir şekilde başlayabilirsiniz. Otelin bütün odalarında klima mevcuttur. Otelde teras restoranı vardır ki söylenecek söz yoktur çünkü harika bir manzarası ve harika ürünleri var.

29 Mayıs 2012

24 saat rseepsiyon hizmeti verilen birbirinden güzel odaları farklı dekorlarıyla konuklarını bkeliyor.. Otelin her odaası düz ekran TV ile donatılmıştır. Otel standart olarak günlük temizlik hizmeti 24 saat oda hizmeti vermektderi. Odaların her birinde banyo bulunmaktadır.

13 Mart 2012

Güzelim İstanbul'umuzun güzide semtlerinden Eminönünde Sultan Ahmet Meydanında bulunuyor İbrahim Paşa sarayı.. Orada ööylece duruyor, ziyaretçilerini bekliyor.. Bu yapı Kanuni tarafından İbrahim Paşa'ya hedite edilmiş.. Görmeye değer, sizleri eskilere götürüyor. İştihamlı bir yer.. Tarih kokusunun bir başka alındığı İstanbul'da görmeye değer bir konak.

17 Ekim 2010

İbrahim Paşa Sarayı, Kanuni Sultan Süleyman'ın damadı ve ilk veziri olan Damat İbrahim Paşa'ya ait İstanbul Sultanahmet Meydanı'nda bulunan saraydır. Daha önce At Meydanı Sarayı olarak bilinen yapı İbrahim Paşa'nın Kanuni'nin kızkardeşi ile evlenmesinden sonra İbrahim Paşa Sarayı olarak anılmaya başlanmıştır. Günümüzde Türk ve İslâm Eserleri Müzesi olarak kullanılmaktadır.

İbrahim Paşa Sarayı Nerede ?

 

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN