Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
İncirli Şaraphane
İncirli Şaraphane
İncirli Şaraphane
İncirli Şaraphane
Hemen Başvur

İncirli Şaraphane

Kategori:
Adres:
Muallim Naci Cad. No:107 Kuruceşme / Istanbul
Beşiktaş / Kuruçeşme
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, İncirli Şaraphane hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 9

22 Ocak 2013

Özellikle bulunduğu bölgede şarap konusunda bir ekol olan şaraphanedir. Şaraplar geniş kadehlerde servis ediliri sunumları baya başarıldıır. Ortamlarıda sohbet edilebilecek tiptedir farklı bir havası vardır, solumalısınız.

30 Aralık 2012

Nefis Türk şaraplarını harika boğaz manzarası eşliğinde tadabileceğiniz,barda atıştırırken bi yandan keyifle müzik dinleyeceğiniz ve tüm bunları uygun bir fiyata size sunan övülesi mekan..

28 Aralık 2012

Burada şarap firmalarını yakından tanıma, şarap tadında sohbetler etmeye ve yemekler eşliğinde şarap içme fırsatı bulabilirsiniz... Burada gerçek bir şarap tecrübesi yaşamaya davet ediyorum sizleri buyrun gelin güzel bir şarapevidir.

30 Kasım 2012

Şarapa etkileyici bir sunum katan, kendi tarzlarını apaçık belli eden güzel bir şarapevidir. Burada hediyelik şaraplarda satılmaktadır. Şarapların tadına baktıktan sonra çok mu beğendiniz, reyondan sipariş verin hemen hediyelik olarak hazırlasınlar.

29 Kasım 2012

Yüzlerce çeşit şarabı aynı yerde bulabileceğiniz ve zengin şarküteri ve peynir çeşitleri eşliğinde tadabileceğiniz bir benzeri daha olduğunu düşünmediğim çok ayrı biryer.. Şarap sevin yada sevmeyin ilgilinizi çekecektir..

29 Kasım 2012

Mekana geldiğinizde o süper koku sizleri alıp başka yerlere götürmektedir. Şarap yanıdna hafif atıştırmalıklar servis edilmektedir.. Ek olarak Şaraba dair her türlü aksesuarada burada ulaşabilirsiniz. Gerçek şarap içmek isteyenler burayı mutlaka tercih etsinler. fiyatları süperdir.

28 Kasım 2012

. Zengin bir reyonu vardır ve şarapla peynir çeşitleri tatma imkanı sağlanmaktadır konuklara.. İncili Şaraphanesinde şarap tanıma şarap tatma fırsatları bulabilirsinizi. ;burada şaraplarla ilgili seminerler düzenlenmektedir. Üstelik yemek eşlemeleri gibi etkinliklerde düzenlenmektedir.:

27 Kasım 2012

Şarapları isteğinize göre alabiliyorsunuz.. Kadehte şarap içme imkanıda sağlıyorlar insanlara. Güzel bir tarafıda şu ki üretici fiyatlarıyla satışa sunuyorlar şarapları.. Dilerseniz şarapları hediyelikte yaptırabiliyorsunuz.. Türkiye'nin en seçkin şarap firmaları arasında yer alan İncirli Şaraphanesi 100 e yakın butik şaraba 500e yakın çeşide sahiptir

26 Kasım 2012

Adındanda görüleceği üzere burası bir şarapevidir. Burada güzel bir sloganla yola çıkmışlar.. ''Bağlardan kadehinize'' Türkiye'de belkide bir ilk olma özelliği taşıyor bu şarapevi. Burada atıştırmalıkların sunum şekli çok başalıdır. Ayrıca İncili Şaraphane'de en özel şaraplar servis edilmektedir..

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN