Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
İstanbul 70.Yıl Fizik Tedavi Ve Reh.Merkezi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Hemen Başvur

İstanbul 70.Yıl Fizik Tedavi Ve Reh.Merkezi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kategori:
Adres:
Eski Londra Asfaltı Bahçelievler - İstanbul
Bahçelievler / Yenibosna
Telefon:
0212 4426929
Mekanı Ekleyen:
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, İstanbul 70.Yıl Fizik Tedavi Ve Reh.Merkezi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 6

2 Mart 2012

Değerli fizik tedavi rehabilitasyon merkezi yöneticileri.
İstanbul un bütün hastahanelerinde telefon ve online randevu sistemi başlamış olduğu halde, hastanenizde henüz bu sisteme geçilmemiş olduğunu gördüm.ilk defa işim düştü ve sabah saat 06 da gelip sıra numarası alınacak dendi,çağ atladığımızı gururla söylendiğimiz bir metropol kentte bu durumu üzülerek esefle karşıladım.Online ve telefonla randevu sistemi hakkında bir çalışmanız var mı,varsa ne zaman hizmete girecek ,Konu hakkında bilgi verirseniz İstanbul un Avrupa yakasında oturanlar adına size şimdiden teşekkürlerimi borç bilir başarılarınızın devamını yüce Rabbimden temenni ederim.Saygıiarımla.

1 Mayıs 2009

inanın bende okuduklarım karşısında hayrete düşmüş bulunmaktayım...hemşireler hayat kurtarıyor ve insanların sağlıklı olabilmesi için uğraşırlar...şikayette bulunan arkadaşımız sanırım bazı şeyleri yanlış anlamış...ya da semra hemşireye karşı farklı bir duygu içerisinde olduğu için böyle birşey yapmış olmalı.(memleketine kadar arşatırdığına göre).ultrasonun kemik erimesi yaptığını da ilk defa duyuyorum..böyle birşey yok...ayrıca bir hasta yakını ultrasonun nasıl yapıldığını tam bilinçli olarak bilemez.doktor tavsiyesine göre bazı ultrasonlar sabit yapılır...belkide yapılan ultrason sabit bir ultarsondu..nasıl oluyorda okumuş görmüş geçirmiş insanlara hemen bilinçsiz damgasını yapıştırabiliyorlar...böyle şeyler yaparken lütfen dikaktli olun..unutmayın ki yarın ne olcağını kimse bilemz..belki bir gün en yakınınz çok acil bir kaza geçirdiğinde semra hemşire kurtaracaktır...bilemzsiniz ve bilemeyiz...bu yüzden lütfen daha anlayışlı olalım.

28 Nisan 2009

me.lis hanım

Elazığlı Semra Hemşireden şikayet etmişsiniz. Sizin yazınızı hayretler içinde okudum. Nasıl bir insana bu kadar haksızlık edilebilir anlam veremedim. Semra hemşire takdir edilecek bir hemşiredir. Hastalarına karşı sorumluluk sahibi son derece duyarlı bir insandır. Ama maalesef biz insanoğlu bazen olayları nasıl görmek istiyorsak o şekilde görürürüz. Sizibn bu fikirlerinize kati suretle katılmıyorum.

Şikayet ettiğiniz insanlar maalesef sıradan insanlar değildir. Bir emek vererek bu yerlere gelmiştir. Bizlerinde yaptıkları mesleğe ve bize verdikleri hizmete saygı duymalıyız.


Ama bu da bir gerçektir GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ

Hüsniye

4 Nisan 2009

tüm hemşirelere sonsuz sevgiler..ve teşekkürler......işlerini çok iyi yapan naziye hemşire ,bülbül hemşire,sevim hemşire,sevgi hemşire,mümise hemşir ve ayrıca nurçin hemşireye en içten teşekkürlerimi sunuyorum..beyaz melekler.

13 Mart 2008

Başhekimliğin Dikkatine !

Hastanenizin C Blokda ayaktan ayaktan fizik tedavi bölimünde hemşireler hastaları sağlığını tehdit ediyor. özellikle ELAZIĞLI SEMRA HEMŞİRE doktorun verdiği tedavi ye göre değilde kendi kafasına göre yapıyor kendini yormama çabasında

SEMRA HEMŞİRE hasta tedavisini nasıl mı yapıyoor ????????????
kemik erimesi yapan ultrasyon gibi tehlikeli aleti bilinçsiz kullanmakla hastaların kemik erimesi olmasına nedenn oluyor nasıl mı?
doktorun verdiği tedavi kartına bakmadan ultrasyon aletnin sıcaklık ayarını kendi kafasına göre ayarlıyor karta bakma gereği bile duymuyor hasataya ultrsanyon yaparken çay içiyor ,tedavi sırasında bütün dikkatini hastaya vermesi gerekirken sağındaki ve solundaki hemşirelerle sohbet etmek için bahane arıyor SEMRA HEMŞİRE ULTRASYON YAPARKEN BİLEKLERİNİ YORMAMAK İÇİN
ultrasyon aletini tedavi bölgesinde gezdirmesi gerekinken O NEMİ Mİ YAPIYOR ALETİ SABİT TUTUYOR VEYA BİR TEK NOKTAYA YAPIYOR .TENS PALETLERİNİ BELİN HANGİ BÖLÜMÜNE KAYACAĞINI BİLMEDİĞİ İÇİN TENS PALETİNİ KALÇAYA KOYUYOR BÖYLECE BELİNDEN RAHATSIZ OLAN HASTANINI TEDAVİSİ BOŞUNA GİTMİŞ OLUYOR
SEMRA HEMŞİRE SİZE SESLENİYORUM HASTALARIN TEDAVİSNİ BU KADAR BİLİNÇSİZ YAPMAK VİCDANINIZI SIZLATMIYORMU ??????????

SAYIN BAŞHEKİMİM SİZE SESLENİYORUM

SEMRA HEMŞİRE GİBİ EĞİTİMSİZ VE BİLİNÇSİZ HEMŞİRE DEMEK İSTEMİYORUM CANLERİN ELİNE TESLİM ETMEKLE HASTA YARAR MI YOKSA ZARAR GÖRÜR TAKDİRİ SİZE BIRAKIYORUM SÖZLEŞMELİ PERSONEL ÖZELLİKLE SEMRA HEMŞİRE GİBİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL SEÇERKEN HASASİYETİ GÖSTERMESENİZ HASTANEYİ TV KANALLARINDA DEŞİFRE EDECEM
SAYGILARIMLA

15 Ocak 2008

ben ahmet kardaş 8 ay dır randevu aldım ama bi haber vermediniz

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN