Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
KalaBalık
KalaBalık
Hemen Başvur

KalaBalık

Kategori:
Adres:
Muallim Naci Caddesi 99, Kuruçeşme, Beşiktaş
Beşiktaş / Kuruçeşme
Telefon:
0212 3583628
Mekanı Ekleyen:

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, KalaBalık hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 3

28 Mart 2012

Kalabalık çok seçkin ve efendi insanların tercih ettiği balık restoranları arasındadır.. Burada Midye, Karides sote ve buna benzer ürünler bulmanız mümkün.. Karides sote ve midyeyi benim en çok tercih ettiğim ürünlerden olduğu için yazdım buraya.. Her damak zevkine uykun lezzetler var burada.. Misafirlerine çok önem veriyor. Oturduğunuz andan itibaren kendinizi krallar, kraliçeler gibi ağırlanıyor hissediyorsunuz.

28 Mart 2012

Hijyenik şartlarda, ferah atmosferiyle müşterilerinin güvenini kazanmış yerlerden. Kalabalık alkollü alkolsüz her türlü içecek bulmanız mümkün. Mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmak zorundasınız.. Restoranda otopark ücretsiz. Ayrıca içerde kablosuz internet bağlantısı var.. Çalar balığını denemenizi öneriyorum..

28 Mart 2012

2004 yılı itibari ile sizlere hizmet vermeye başlıyor Kalabalık restoran.. Adındanda anlaşıldığı üzere burası bir balık restoranı. İçeride Akdeniz ve Ege mutfağına ait ürünler sergileniyor.. Toplamda 120 kişi sığıyor bu mekana.. Bahçeside mevccut.. Balıkları donmuş değil, günlük balık getirtiyorlarmış. Ayrıca canlı müzik etkinliğide var kalabalıta. Daha ne olsun :)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN