Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Kırmızı Cafe Restaurant-bar
Kırmızı Cafe Restaurant-bar
Kırmızı Cafe Restaurant-bar
Kırmızı Cafe Restaurant-bar
Kırmızı Cafe Restaurant-bar
Hemen Başvur

Kırmızı Cafe Restaurant-bar

Kategori:
Adres:
Arcadium Alışveriş Merkezi Çayyolu
Yenimahalle / Çayyolu
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Wireless:
Var
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Kırmızı Cafe Restaurant-bar hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 12

31 Mart 2012

Kırmızı Cafe Restaurant-bar kızılaydadır ... Acaip bir mekan burası günün haftanın ayın yorgunluğunu burada atabilirsiniz....:)) Mekan yoğun temposuyla ve yüksek kalite eğlencesiyle kendini bir çok mekandan ayırıyor ve farkını ortaya koyuyor..Denemenizi kesinlikle tavsiye ederim....

30 Mart 2012

Kırmızı Cafe Restaurant-bar oldukça zengin bir menüyle ağırlıyor misafirlerini ...Müzik imkanı olan mekanlar bana hep çok daha çekici gelmiştir...Burasıda harika müzik ziyafeti ile benim gözümde kendini diğer mekanlardan ayırabilmiştir..Tavsiye ederim kesinlikle...

30 Mart 2012

Kırmızı Cafe Restaurant-bar canınız mı sıkkın ve siz kafa dağıtıp bir güzel eğlenmek mi istiyorsunuz...Bu mekan tam size göre derim o zaman...Vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile..Özellikle kalabalık arkadaş gruplarıyla gitmenizi öneririm..

30 Mart 2012

Kırmızı Cafe Restaurant-bar yenimahallede bulunan mekan yaz ayları için harika bir alternatif olarak duruyor ankaralılar için..Hem personelin ilgili ve güleryüzlü tutumu güzeldir, hemde kaliteli bir mekanda vakit geçirmek oldukça keyif veriri insana..Rezervasyona gerek olduğunu unutmayın..

29 Mart 2012

Gerek mekan, gerek çalışanlar, gerekse damak lezzetinize hitap etmesi açısından güzel bir mekan

11 Mart 2012

Kırmızı Cafenin menü listesi baya zengin aradığınız bir çok yemek çeşidini bulabiliyorsunuz, yemekleri oldukça lezzetli geldi bana demekki baya özen gösteriliyor burada bu işe, ayrıca müşteriye ilgileri çok güzel.

29 Şubat 2012

Mekanı gerçekten çok güzel ve ferah, içeriye giriyoruz güler yüzlü çalışanlar sonra müthiş bir yemek ziyafeti bizleri bekliyor. Ankara böyle yerlerti bulabilmek gerçekten çok zor emeği geçenlerin ellerine sağlık, Ulaşım bakımından çok rahat bir yerde, bu admlar bence bu işi iyi biliyor.

25 Şubat 2012

Ankarada bir çok mekan var ancak kaliteli mekan bulmak usta işidir. Kırmızı kafede ustaların keşfettikleri mekanlardan bir tanesi.. içerde ne mi bulabilirsiniz? kırmız kafe'de ev mantısı..baklava ve daha fazlasını bulmanız mümkün.

22 Şubat 2012

Bu mekana yılbaşında gittik ailecek. Gerçektende çok eğlendik. Oryantal show gerçekten hatırı sayılır şeylerdend. DJ Ramo ise sizi öylesine coşturruyorki kendinizden geçiyorsuuz. Mekandan ayrılıkende hediye çekilişleri yapıldı. Ufak sürprizler var bu mekanda.

20 Ocak 2012

on numara mekan

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN