Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
La Mancha
La Mancha
La Mancha
La Mancha
La Mancha
Hemen Başvur

La Mancha

Kategori:
Adres:
Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:7/5 Öksüzçocuk sk.
Beşiktaş / Kuruçeşme
Telefon:
0212 2571144
Mekanı Ekleyen:

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, La Mancha hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 11

24 Şubat 2013

Manzaraya karsi oturunca soğuga bile dayaniyor iceri girmek istemiyorsunuz.Atmosfer, muzikler, manzara cok guzel! Bari harika konumlandirmislar.Çok zengin ve başarılı bir menüsü var. Özellikle İspanyol mutfağını ve mezeleri muhakkak deneyin.Hele servis 10 uzerinden yildizli 10! :)

22 Ocak 2013

İtalyan mutfağının leziz ürünlerini tatma fırsatı bulacağınız bir mekandır. Mekanda önceden rezervasyon kabul edilmektedir, sevdiklerinizle birlikte gelip enfes yemekler yiyebileceğiniz bir mekandır.

28 Aralık 2012

Mekanda yöresel lezzetler servis edilmektedir, Akdeniz mutfağı ve Dünya mutfağına has lezzetlerin sunulduğu bir mekandır. Mekanda ev yapımı taze makarnalar bulunmaktadır. 150 çeşit şarabı , taze meyveler servis edilir. Mekanda da harikulade lezzetler servis edilir.

28 Aralık 2012

boğazda bir Akdenizli sloganıyla sektörde iyi iş yapan bir mekandır. Klasik masaları mekana ayrı bir hava katmıştır, içeri girdiğiniz zaman bir ahşap kokusu geliverir burnunuza. Mekanda İtalyan, İspanyol ve Fas mutfaklarına has Dünya mutfaklarından örnekler servis edilmektedir. Buyrun gelin.

19 Aralık 2012

Manzarası çok güzel.yalnızca barda oturup manzaraya karşı içki ve tapas eşliğinde oturulabilir.mönü çok kalabalık ve zor bakılıyor.içerisi soğuk ve gürültülü.fiyatlar gelen tabağa göre çok yüksek. Tekrar giderim ama yalnızca bara...

30 Kasım 2012

La manchada akşam saatlerind güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Müşterileri kendini bilen insanlardan oluşmaktadır. Mekanda hiç bir şekidle sıkıntı olmuyor güvenliğiniz konusnda. Nezih bir ortamı var gelmeye değer bir yerdir. Kaçırmayın.

29 Kasım 2012

Arkadaşlarımla devamlı gittiğim hizmetinden ve yemeklerinin lezzetinden memnun kaldığım bir yer.özellikle serviste hızlı olmaları yemekleri sıcak servis etmeleri ,personelin güleryüzü kendine ayrı çekiyor. en kısa zamanda tekrar gideceğim.

29 Kasım 2012

Müşteri zevk ve tercihlerine önem vererek şekillendirdikleri menülerinde yok yok diyebilirm. Buraya manzarayı seyretmeye ve eşsiz şarapların tadına bakmak için gelebilirsiniz. Güzel bir haftasonunuzda sevdiğiniz kişileri buraya mutlaka getirin derim pişman olmazsınız kesinlikle.

28 Kasım 2012

Burada oturup boğaz manzarası eşliğinde birşeyler yiyip içmek bir ayrıcalıktır. Buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneriyorum. Mekanda fiyatlar normalin biraz üzarinde seyretmekdir. Mekanın müdavimi oldukça fazladır ve insanlar buraya keyifli yemek yemek için gelmektedirler.

27 Kasım 2012

Mekan 7 gün boyunca hizmet veren bir mekandır. Özel günler için kapatılacak türde bir yerdir ama kapatmak içinde yüklü bir miktar ödeme durumundasınız.La Manca tam bir restoran özelliği taşımaktadır. Sunduklarıyla, personeliyle, kalitesiyle.. Her şeyiyle dikkatimi çekmiş harika bir restorandır..

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN