Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Leman Kültür
Hemen Başvur

Leman Kültür

Kategori:
Adres:
Meşrutiyet Mh. Konur Sk. PK:06420 Çankaya/Ankara
Çankaya / Meşrutiyet
Adres Tarifi:
Bestekar Sokak
Telefon:
0312 4174105
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Leman Kültür hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 6

11 Nisan 2013

Leman kültür her haliyle iyi bir mekandır benim için. her gittiğimde beni bi nebze memnun etmeyi başarmışlardır. mekanda kredi kartıal ödeme seçeneği sunulmaktadır. sigara içebileceğiniz açık bir bölümüde mevcuttur

18 Ocak 2013

Tunalı'da yeni açılan Leman Kültür iyi hoş güzel ama biraz sıkış tepiş,havasız.Yemekler her zamanki gibi leziz,fiyatlar Leman'a,lezzetine ve Tunalı'ya göre oldukça uygun.

13 Nisan 2012

Bu kadar az yorum yapılmasına çok şaşırdım bahçelievlerin en düzgün mekanlarından biri, fakat tek sıkıntısı cum ve cumartesi günleri özellikle kalabalık olduğundan yer bulunamayabiliroy. Fakaaat 200 tl lik hesabın 20 tlsini başka 50 tlsini başka geri kalanı da başka kreedi kartıyla vermek istediğinizde yani başka başka derken arkadaşlarınız kendi hesaplarını ödemek istediği zaman kasada ödeme yapmak istediğinizde bile çok büyük tavır yapıyorlar kaldı ki güzel de bahşiş bırakmıştık kıl kıl bakmalar kaba hareketler bu yüzden bu mekandan soğudum ve bir daha kesinlikle gitmeyeceğim.

24 Şubat 2012

Lüx ve otantik bir mekan. Sadece ankara değil eskişehir ve istanbuldada şubeleri var. Eskişehir'deki şubesinde olay çıkmıştı bir dönem gazetelere manşet olmuştu öyle hatırlıyorum. Ama kalitesini kanıtlamış yerlede böyle şeylerin arada çıkması normal. Pirinçin içinde de taş çıkıyor zaman zaman. :) Bu konuyu göz ardı etmeyin ve deneyin derim.

6 Ocak 2012

SÜPER BİR MEKAN MUTLAKA DENEYİN DERİM.. ORTAM, MÜZİKLER VE ÖZELLİKLE LEZZETLER HARİKA...

11 Kasım 2011

3.caddenin en farklı mekanı söylenicekler o ortamın yanında sönük kalıcağı için ben sadece üstünkörü bişeyler yazıcam. Birkere lemanın duvarlarındaki karikatürlerle gülmekten yıkılıcaksınız. Mizah dolu havasıyla gülerek girip gitmek istemeyeceğim bir mekan. Menüleride çok çok güzel özellikle tavuk yemeklerini tavsiye ederim.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN