Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Marca Exclusive
Marca Exclusive
Marca Exclusive
Marca Exclusive
Marca Exclusive
Hemen Başvur

Marca Exclusive

Çalışma Saatleri:
10:00 - 02:00   Pazartesi
10:00 - 02:00   Salı
10:00 - 03:30   Çarşamba
10:00 - 02:00   Perşembe
10:00 - 03:30   Cuma
10:00 - 03:30   Cumartesi
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Var
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Marca Exclusive hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 7

6 Aralık 2011

Cuma günü sipariş verebilmek için görevli bulursanız şanslısınız 15 dk beklemek zorunda kaldık. Rezervasyonunuz yoksa hiç uğramayın. Tablet menü sistemine geçseler çok daha iyi olacağını ve garson beklemek zorunda kalmayacağımızı tahmin ediyorum.

27 Kasım 2011

Marca Exclusive, baştan sona yenilenerek, tasarımından, menüsüne kadar daha modern ve yeni adının hakkını verecek ayrıcalıklı yüzüyle misafirlerine merhaba diyor. Samimi ekibi ve sıcak ortamı ile herkes için ideal bir mekan.

24 Ağustos 2010

şıklık ve yaratıcı servis,bravo....

3 Ağustos 2010

Özellikle cuma cumartesi günleri asla rezervasyon yaptırmadan gitmeyin, pişman olursunuz! Kalabalığa rağmen servis de çok fazla aksamıyor, tebrik etmek gerek garsonları ve mutfak çalışanlarını.

30 Haziran 2010

Güzel bir mekan dekorasyonu çok iyi garsonlar gayet ilgili ve hızlı servis veriyorlar hizmet kalitesi de güzel. Özellikle haftasonları yer bulabilmeniz pek mümkün değil o yüzden rezervasyon gereken bir mekan. Akşam saatlerinde gidip güzel birşeyler yiyebileceğiniz ve daha sonra da mekan değiştirmeden aynı yerde eğlenebileceğiniz bir alan. Hele bir de güzel bir grupla giderseniz gerçekten çok zevk alırsınız. Tabi eksileri de var mekanın. Yani müzik geçişleri gerçekten çok alakasız ve yemekten eğlenceye geçerken bir kargaşa oluyor masaların yerleri değişiyor falan rahatsız oluyorsunuz. Buna da bir çözüm düşünürlerse gerçekten harika olucak.

22 Haziran 2010

En son geçtiğimiz yıl bir arkadaşımın doğum gününü kutlamak için gitmiştim Marca'ya. Akşam önce restoran kıvamında başlayan mekan gecenin ilerleyen saatlerine doğru güzel müziklerin çaldığı güzel bir bara dönüştü. Kalabalık olabiliyor, içerisi havadar fakat sıkılmıyorsunuz. Keyifli bir grupla giderseniz eğlenirsiniz.

15 Ocak 2010

İstanbul'un en işlek caddelerinden Abdi İpekçi'de Pazar günleri hariç haftanın her günü hizmet veren Marca Exclusive, sıcak renklerin, pop art tarzı grafik desenler ve aynalarla buluştuğu yenilenen ayrıcalıklı dekorasyonunda yine 2010 için yenilenen ayrıcalıklı lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Güler yüzlü, samimi ekibi ve keyifli ambiyansı ile oldukça ilgi gören Marca Exclusive, 2010'da da İstanbul'un en gözde lezzet ve eğlence duraklarından

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN