Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Masal Evi
Hemen Başvur

Masal Evi

Kategori:
Adres:
Caferağa Mahallesi Kadife Sok. No: 33 Kadıköy (Reks Sineması sokağı)
Kadıköy / Moda
Adres Tarifi:
Caferağa Mah. Kadife Sok. No:33 KADIKOY Yolu barlar sokağına kadar biliyorsunuzdur. Rexx sineması girişinden diğer tarafa doğru yürürken yolun solunda görebilirisiz.
Telefon:
0216 4182753
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Yok

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Masal Evi hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 15

29 Mayıs 2013

Masal Evi eski esyalarla dosenmıs ic dekorasyonu rahatlama hissi veriyor. Hafif muzık eslİgınde mest olabilirsiniz. Biraz küçüktür ama on numara mekandır burası. Çalışanları oldukça başarılı aşırı ilgi ile sizi boğmuyorlar ve oldukça hızlılar. Ürün cesıtlılığı mevcut. Tavsiye ederim ;)

23 Mart 2012

Kalabalıktan uzakta arkadaşlarınızla sohbet edip keyifli vakit geçirebileceğiniz güzel kafa dinleme mekanı. mutluyken, üzgünken kısacası her daim gittiğim favori mekanım...

9 Şubat 2012

İlk dekorunu hatırlıyorum bu mekanın. Koskocaman eski tip bir soba vardı bu mekanın girişinde. Kendinizi bir nevi annanenizin evinde gibi hissediyordunuz. Hizmet yapan insanlarda sıcakkanlı insanlardı. Memnun kalmıştım ben.

13 Aralık 2011

tekrar gidilebilir

22 Eylül 2011

Mekan Kadıköy'de Kadife sokakta bulunuyor. Müzikleri benim tarzım olmamakla birlikte fiyatları cevredeki cafelere göre biraz pahalı. Ama farklılık arayanların, sessiz mekanlardan hoşlananların seveceği bir yer Masal Evi.

12 Eylül 2011

Kadıköy'ün barlar sokağında yer alan mekan üç katlı eski bir Rum evi’nin cafe bar halidir. Duvarlarda evin eski sahibinden kalma orijinal resimler, gene o döneme ve hatta daha öncelere ait gazete sayfaları, ve hatta bir Mona Lisa gülüşü bulunur. Müzik de evin atmosferine uygun eskilere aittir. İçeri girdiğinizde muhtemelen blues, jazz veya drumbase duyacak olsanız da zaman zaman gene eskilere ait başka türden bir müziğe de rastlayabilirsiniz. Menünün alkollü kahve olarak “Caffe after eight” ve “Caffe d’orange” isimli spesyalleri bulunuyor. Kesinlikle uğrayın..

28 Nisan 2011

Açıkçası kafa dinlemek için çok uygun bir yer Masal Evi. Çünkü genel olarak bakarsak bir sürkilasyon var fakat kalabalık olmuyor sakin bir ortamı var. Kışın sıcacık kahvenizi elinize alıp hoş vakit geçirebilirsiniz burada, gidilebilir...

6 Aralık 2009

bir kere önündeki masalarda oturduk pek içeriyi inceleyemedim ... ama sakin bi yer kitap okuma isteği gelio oturana ...

9 Şubat 2009

iç dizaynı çok çok nostaljik tarih kokuyor hatta ahah

4 Şubat 2009

gidelim bence sinemsirmali.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN