Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Meşrep Restoran & Meyhane Çankaya
Meşrep Restoran & Meyhane Çankaya
Meşrep Restoran & Meyhane Çankaya
Meşrep Restoran & Meyhane Çankaya
Meşrep Restoran & Meyhane Çankaya
Hemen Başvur

Meşrep Restoran & Meyhane Çankaya

Kategori:
Adres:
Reşit Galip Caddesi No. 84 GOP Ankara
Çankaya / Gaziosmanpaşa
Telefon:
0312 4385553
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Kredi Kartı:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Açık Hava Alanı:
Yok
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Meşrep Restoran & Meyhane Çankaya hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 12

11 Mart 2013

Bence fazla söze gerek yok bu mekanla ilgili, tavsiye üzerine geldiğim mekandan çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Tek dezavantajı mekann kalabalık olmasıdır, kredi kartı geçerli olan bir mekandır

6 Mart 2013

Tek kelime ile harika bir yerdir biz buraya fasıl için gelmiştik eş dost oldukça başarılı bir mekandır ve bazı akşamlarda dansöz çıkmaktadır. Yemekleri ve genel olarak ürünleri oldukça başarılıdır diyebilirim.

11 Şubat 2013

türkiye'nin en iyi on mekanından biri seçildi, 2 yıldır da enankara.com'un anketinde ankaralıların oylarıyla her iki meşrep de (çankaya ve çayyolu şubeleri) kendi klasmanlarında açık ara 1 numara seçiliyorlar. çayyolu'nda yeni bir konsep daha yarattılar Meşrep Alaturka... o da şimdiden tıklım tıklım doluyor. yıllardır tartışmasız favorimiz. bazen yenilik için başka mekanlara gidip pişman oldumuzu da itiraf etmeliyiz..

11 Ocak 2013

Yılbaşı günü gittiğimiz Meşrep'ten malesef hiç memnun ayrılmadık.Yediğimiz en korkunç mezeleri ve en korkunç (çok kötü kokan bir pilav ve hindi eti) yemeği yılbaşı gecesi Meşrep'te tattık.Sahneye ilk çıkan sanatçı bahçe bölümündeki insanlara ikinci sınıf insan muamelesi yaptı,uğramadı bile,masa masa dolaşıp şarkıları birer dakika söyledi,yani ses var görüntü yoktu.Bir iki yetkili beyefendi sağolsunlar çok ilgilendiler,kendilerinin ilgisi hariç malesef hiçbir şeyden menun kalmadık.

29 Aralık 2012

10 numara bir mekan...

12 Ağustos 2012

Meşrep her zaman gidilebilecek bir mekan. Keşke her gittiğimizde yer bulabiliyor olsak:)

29 Haziran 2012

Eğlencenin en eski adresi bilindiği üzere meyhanelerdir. Baştan sona en güzel yemeklerle mezelerle donatılmış masanızda saatlerce oturup keyifli vakit geçirmek için ideal bir yer.. Rakınız buzlu mezeleriniz bol olsun diyerek hatırlatalım..
Meşrep Meyhane’de Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Meşrep Fasıl, Çarşamba, Cuma, Cumartesi Suat Erdil’le Türkçe Pop… 20:00 – 02:00 saatleri arasında Ankara’lıları müzik ve eğlenceye doyumsuz saatler bekliyor...

28 Mayıs 2012

Ankara'nın samimi,kaliteli ve nezih restoran-meyhanesi. Fasıl ve Türkçe Pop'un kaliteli sunumu,lezzetli mutfağı ile sizleri bekliyor.Mekanda Türk ve Dünya mutfaklarının çeşitli lezzetlerini bulabilirsiniz.Ayrıca gittiğinizde Rakı Balık keyfi yapmanızı tavsiye ederim.

31 Mart 2012

Meşrep Restorant & Meyhane çok keyifli bir yerdir..Kafa dinlemek için ideal bir yer diyemem tabi ama eğlenmek ve bütün bir haftanın yorgunluğunu atmak için harika bir alternatif diyebilirim, Yemekler zaten güzel ama yemekten ziyade müzik ziyafeti beni çok memnun bırakıyor...

8 Mart 2012

haftasonunun vazgecılmezı

Meşrep Restoran & Meyhane Çankaya Nerede ?

 

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN