Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Milto Restaurant
Milto Restaurant
Hemen Başvur

Milto Restaurant

Kategori:
Adres:
Gülistan Cad.No: 16 Büyükada/ İstanbul
Adalar / Büyükada
Adres Tarifi:
İskeleden çıkınca soldan üçüncü restaurant
Telefon:
0216 3825312
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Çalışma Saatleri:
12:00 - 02:00   Pazartesi
12:00 - 02:00   Salı
12:00 - 02:00   Çarşamba
12:00 - 02:00   Perşembe
12:00 - 02:00   Cuma
12:00 - 02:00   Cumartesi
12:00 - 02:00   Pazar
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Milto Restaurant hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 8

16 Ocak 2013

buradaki yorumları okuyunca geçen sene uludağ sözlükte yazdığım şu yazı geldi aklıma:

"dün gittiğim büyükada' da sahilde ki balık restaurantlarından biri.

adadaki diğerlerinin bilmiyorum ama kadıköy' dekilerden bile kötü bir mekan.
öncelikle balığın lezzeti çok sıradandı. midye dolmaları rezalet, mezeleri vasattı.
arap turistlere gösterdikleri ilginin yarısını bile göstermediler bize.

ayrıca menüde yeni rakı ve üstü kalitedeki rakıları görünce bir duble içeyim dedim. fakat gelen rakının tadı çok kötüydü. Yeni Rakı diye İzmir Rakı içtim
neyse o da öyle bir gündü işte. ama size tavsiyem kesinlikle buranın dışında bir mekan tercihiniz olsun aldıkları parayı kesinlikle hak etmiyorlar."

18 Eylül 2012

Bu mekana gidip de pek memnun kalanlar şaşıracaklar belki. Ama gelin görün ki iş; mekanın manzarasıyla, yemeklerinin güzelliğiyle bitmiyor! Biz de eşimle bir hafta sonu gittik bu mekana. Takdir edersiniz ki, iki kişiydik ve dört kişilik masaya oturtulduk. Servislerimiz açılmış bekliyorduk ki, şef garson masaya gelerek kalkmamızı rica etti kendi üslubunca(!) Nedenini sorduğumuzda, bu masa yan masanın devamı, gelecek olanlar olabilir gibi saçma bir sebep ileri sürdü. Yani adam resmen "siz iki kişisiniz, sizden alacağımın iki katını almak varken sizinle niye uğraşayım..." diyordu bize! Bizim hatamız ise bunun nedenini sormak oldu! Ağarmış saçından da utanmayan adam eşime ağza alınmayacak küfürler etti! Bununla da kalmadı, ne olduğumuzu anlayamadan eşimin etrafını 6-7 kişi sarıp kollarından tutmaya başladılar. Etrafta onca insan varken hiçbirinin müdahale etmeyip sadece seyretmeleri de cabası! Vedat Milor'un tavsiye ettiği bir mekan burası, o programı da izledim ayrıca. Ama ne yazık ki her şey damak tadından ibaret değil! İnsanlığın olmadığı, gözünü para hırsının bürüdüğü çalışanlarıyla Milto Restaurant kocaman bir HİÇTİR! Oraya gitmenizi asla tavsiye etmiyorum.

29 Mart 2012

Milto Restaurant son derece şık bulduğum bir mekandır..Herşey harikadır özellikle de kalamarına bayıldığımı belirtmeliyim onun dışında fiyatların yğksek olduğuna değineyim...Güzel bir mekan olduğunu söyleyebilirim ama fiyatların yüksekliği nedeniyle sık sık ziyaret edemiyoruz...

4 Eylül 2011

Kalite______8
Ambiyans___8
Lezzet_____7
Fiyatlar_____can yakıcı
Güleryüz___5

17 Ocak 2011

Pazar günü arkadaşımla birer bira içmek için miltoya girdik. iki bira bir kroket birde muska böreği spariş ettğim halde garson balık istemiyormusunuz diye sordu! Arkasından masaya rakı mezeleri doldurmaya başladılar bende biz rakı içmeyeceğiz bira içeceğiz dedim. hemen arkasından muska böreğini iptal etmek istediğimi söylediğimde bana yağa attık kızarıyo dediler( hangi arada kızartmaya başladılar anlamamıştım). olsun önemli değil dedim. masaya gelen muska böreğini balıkları kızarttıkları yağ ile kızarttıklarını söylesem inanırmıydınız. evet öyleydi yiyemedik ve hemen hesabı isteyip kalktık. milto ile ilgili fikir sahibi olmak için diğer sitelerdeki yorumlarıda okuyabilirsiniz. Yani miltoda iyi hizmet ve güler yüz görüp masadan memnun kalkmanız için en az 200 tl hesap ödemek zorundasınız. Çok yazık..

20 Ağustos 2010

Milto Restaurant'ı adadaki başarılı ve kaliteli mekanlar arasında buluyorum. Daha çok balık ağırlıklı bir menüsü var, bir balık restaurantı diyebiliriz ama ızgara et çeşitleride menüsünde mevcut. Fiyatların çok da pahalı olmadığını söyleyebilirim. Kısacası tercih edilebilir bir mekan...

10 Ağustos 2010

Milto Restaurant'ta kroket ve kalamar yemenizi tavsiye ederim. Diğer balıkçılara göre daha uygun denebilecek fiyatları olduğu da aklınızda bulunsun.

28 Temmuz 2010

Güzel hizmet veren bir balık restaurant. Fiyatları tabi ki pahalı ama adalardaki mekanlara göre biraz uygun denilebilir.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN