Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Mono Bar
Mono Bar
Mono Bar
Mono Bar
Mono Bar
Hemen Başvur

Mono Bar

Kategori:
Adres:
Kuloğlu Mah. Gazeteci Erol Dernek Sok. No: 15, Taksim / İstanbul
Beyoğlu / Kuloğlu
Adres Tarifi:
Yeni Melek yanı
Telefon:
0212 2445352
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Yok

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Mono Bar hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 10

7 Haziran 2012

ortam şahane, kurtlarınızı dökmek için güzel bir mekan

4 Mayıs 2012

Her ayın ilk Çarşamba günü düzenledikleri Gamsız Girilmez etkinliği ile müdavimi olduğumuz, uygun fiyatlı ve olağanüstü eğlenceli bir mekan. Haftasonları biraz kalabalık olmasına rağmen yine de çok eğlenceli :)

1 Aralık 2011

Çok sık tercih ettiğimiz bir bar. Çünkü müzikler çok güzel. Dans edip çok eğlenebileceğiniz bir mekan. içkiler biraz pahalı. Artık biraz da repertuarın genişletilmesi gerektiğini düşünüyorum, neredeyse şarkıların çalış sırasını bile ezberledik. Ama çok sevdiğim çok eğlendiğim bir mekan.

2 Haziran 2011

çok hoş bir mekan akşamları süper eğlenceli sabahlamak için ideal

1 Mayıs 2011

Geceleri burası süper oluyor diyebilirim tek kelimeyle. Rock müziğin ruhunu burada hissedebiliyorsunuz. Ortamı zaten şahane herkes eğleniyor bir şeyler içiyor. Eğer mekanın sıkışıklığına çözüm bulunursa süper eğleniyorsunuz...

21 Mart 2011

Mono'da arkadaşlarla gidip çılgınca dansediyoruz. Müzikler şahane ortam süper. Genelde hep kalabalık oluyor sabahın ilk saatlerine kadar. Sizde bu eğlencenin tadına varmalısınız kesinlikle, tavsiye ederim Mono'yu size. Fiyatlar ortalama...

3 Şubat 2011

geçen sene çok sık giderdim zaman bulunca mutlaka gidecem ..

24 Aralık 2010

Cidden çok eğlenceli bir yer.. 70'lerden 90'lara tüm eski eğlenceli pop şarkılar çalıo,,, aralara sıkıştırılmış günümüz pop şarkılarıyla birlikte mekandan çıkmak istemiosun.. Oraya götürmediğim kimse kalmadı sanırım :)))

Bide gözüme çarptı mekanda kocaman bir tablo var gülen adam :))) mutlaka oraya gidip onun önünde fotoğraflarınız olmalı :))

6 Haziran 2007

müzik dinlemek veya arkadaş toplantısı yapmak için gidilecek bir yer olduğu söylenemez. geceyarısından sonra kafalar iyi olduğunda gidilip hoplanıp zıplanabilir. zaten gece 12 den önce gittiğinizde içeride kimseyi göremezsiniz. müptelası olunacak bir yer olmamakla birlikte kendi halinde ara sıra kafa güzelken ve eğlenceye doymamışken uğranabilecek bir mekandır. fiyatlar ne ucuz ne de çok pahalıdır.

18 Mart 2007

Her seferde Oldies But Goldies.
Evet çok sıkışık. Hatta bazen çekilir misin dansedemiyorum,ne önüme geçti bu bee,bu kim? arkadaşım biraz yana kayarsak hepimiz dansedebilcez sesleri yükselor buram buram. Ama yaş ortalaması yüksek ve doğru düzgün adamlar var her zaman içeride. Ayrıca Depeche Mode'a da bi takıklıkları var ki bu benim için biir niiimeeet :)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN