Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
More Del Gusto
Hemen Başvur

More Del Gusto

Kategori:
Adres:
Kavaklıdere Mahallesi Esat Caddesi No: 51 Çankaya
Çankaya / Kavaklıdere
Telefon:
0312 4270600
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Wireless:
Var
Rezervasyon:
Gerek Var

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, More Del Gusto hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 20

27 Haziran 2013

harikulade hizmetin verildiği bir oteldir. mekanda 2 gece konaklama fırsatım oldu gerçektende kayıda değer şekilde ağrladılar beni. teşekkür ediyorum tüm ekibe, yöneticisinden komsiine

18 Nisan 2013

ankara otellerinden biri Demora otel çığır açmış ankarada, kime desem süper gibi kelimelerle karşılaşıyorum. yolunda başarılar diliyorum tebrikler Demora Otel

15 Nisan 2013

More Del Gusto, Demora Hotel in bizlere sunduğu bir lütuf, tek kelimeyle harika.

11 Nisan 2013

More Del Gusto'yu keşfetmeden önce ben Demroa Oteli keşfetmiştim. 1 gün kaldım ama otel o kadar güzel ve özel ki kaldıkça kalasınız geliyor daha fazla. Restoranta indim o kaldığım günün akşamı, hem restorantta kalmak istedim sonra da. yemeklerin içne daldım, inanın muhteşemler, bir kez tadın, hakvereceksiniz. Demora Hotel'e bir kez daha teşekkürler. Sevgilerle,

10 Nisan 2013

Demora Otel de kaldığım süreçte More Del Gusto karnımı acayip mest etti. Ciddi anlamda çok sağlam mutfak ekibi olduğu kesin. Ankara otelleri içinde en iyi restauranta sahip bir yer diyebilirim.

9 Nisan 2013

More Del Gusto da kendimi İtalyanlar gibi hissediyorum nedense. İtalyada yediğim aynı spesiyali Türkiye'de bulduğum için çok mutluyumm.

8 Nisan 2013

Demora Otel için söylenecek pek fazla söz yok aslında. Gittiğim ilk günden beri tiryakisiyim. O dünya mutfağı yok mu? Mükemmel, şeflere, otel yönetimine saygılarımı gönderiyorum.

4 Nisan 2013

Ankara otelleri arasında yer alan Demora Hotel, Ankara'nın incisi oldu. Bu çizgide giderse zincir olabilir. More Del Gusto'su da ayrı bir cennet.

2 Nisan 2013

Demora Otel'de 2 gün kaldım, normalde otel yemeği asla ve asla yiyemem. Ama More Del Gusto restaurantı sanki bir başkaydı. Yemekleri nasıl mideme götürdüm, inanın hatırlamıyorum.

2 Nisan 2013

Demora Otel'de 2 gün kaldım, normalde otel yemeği asla ve asla yiyemem. Ama More Del Gusto restaurantı sanki bir başkaydı. Yemekleri nasıl mideme götürdüm, inanın hatırlamıyorum.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN