Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Mykonos Dimitri Balık
Hemen Başvur

Mykonos Dimitri Balık

Kategori:
Adres:
İskele Cad. Birlik Apt. No:15/9 Caddebostan - İstanbul
Kadıköy / Caddebostan
Adres Tarifi:
Caddebostan'da Barlar Sokağı olarak bilinen sokak üzerinde.
Telefon:
0216 3692207
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Yok

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Mykonos Dimitri Balık hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.
Grup Yorumları:

Yorumlar 11

8 Aralık 2013

tıkış tıkış ve kaliteye göre çokkk pahalı...yazık bu millete....

22 Haziran 2013

dün gece üç arkadaş rezervasyon yaptırrak gittik,bir saat sonra yanımıza kalablık ibir grup geidi içlerinde ünlü bir isimde olan bir erkek grubuna bizim kalkacağımız söylenmiş,ve biz kalkamayacaktık kalkıyor olmamız için hesabı istemek gerekiyor! lkacakmısınız diye sordular bizde hayır dedik,onlra 2 kişi daha geldi,garsonlar bizi masamızdan kaldırmaya çalıştılar,yan masayla sözlü münakaşada onlardan yana tavır sergilediler,bize yemeğinizi yediniz kalkın dediler,sözlü mükaşaya girince biz getirin hesabı gidiyoruz dedik, kişi başı 80 tl adılar yarım getirceksen de sorarsın,çok pahalıydı !resmen üç bayanı yerlerinden ettiler, mekanın ve gersonların tavrı çok kabaydı bir daha asla gitmeyiz.

12 Nisan 2012

İskele sokaktaki diğer bazı balıkçılar gibi burası da çok sevimli, Rum meyhanesi havasında. Lezzetler ve fiyatlar mükemmel olmasa da tatmin edici. Ahtapot salatası güzel ama deniz ürünü olmayan mezeleri orta.

22 Eylül 2011

Caddebostan İskele Sokak, artık Caddebostan Barlar sokağı olarak da anılıyor. Bu sokakta pek çok balık lokantası mevcut, hemen hemen hepsi yunan lokantası havasında. Bunlardan bazıları; Mykonos, Egeo, Kavala, Rakı & Balık. Biz bu gece, Mykonos Balık'ı tercih ettik. Mykonos Balık, dekorasyonu çok hoş, küçük mavi masalar, duvarlardan sarkan çeşitli objeler.
Yazının devamı için tıklayınız: http://gez-ye-ic.blogspot.com/2011/05/mykonos-balk-caddebostan-istanbul.html

28 Nisan 2011

ufacık tefecik bir mekan olmasına rağmen çok kalabalık olan bir mekan Mykonos.. rakı balık keyfinin yapılcağı en güzel mekanlardan biri fakat mezeleri yetersiz kalmış. personel yetersiz geldi bana. fiyatları da biraz aşağı çekseler daha gidilesi bir mekan olacak..

1 Mart 2011

Yunan külütürünü bizlere yansıtan bir balıkçı Mykonos Dimitri Balık ... Uzoları ve türk rakısıyla balık keyfi bir başka oluyor. Sırtaki de yapıyorsunuzohh farklı kğltürün eğlencesi de bir farklı oluyor...

17 Aralık 2010

Cadde de iyi balık yerlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Balıkları taze mezeleri ve salataları da oldukça güzel. Balıkların yanında karides ve kalamarı güzel yapıyorlar. Ailenizle gidebiliceğiniz güel yerlerden biri olarak görüyorum Mykonos Dimitri Balık'ı.

23 Ağustos 2010

Mykonos Dimitri Balık size cadde de Yunan havası estiren kendine has bir havaya sahip bir mekan. Caddede balık herhalde burası için güzel bir slogan olurdu. Balıklar fena sayılmaz sunum da öyle. Fiyatlar içinde ortalama diyebiliriz....

17 Ağustos 2010

Rakı Balık yetersiz kalan bir mekan bence. Orası daha iyi değerlendirilebilir. Mekanın biraz daha canlanmaya ve bazı rejenerasyonlara ihtiyacı var. Mezelerin çeşidi arttırılabilir ve daha lezzetli olabilir mesela.

12 Temmuz 2010

Mykonos, dışardan ufak, sevimli bir yer gibi görünse de bir şekilde yüz küsür kişiyi masalara yerleştirebiliyorlar. Genelde çok kalabalık, mezeler lezzetli ve fiyatlar da normal.

Mykonos Dimitri Balık Nerede ?

 

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN