Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Namlı Gurme Karaköy
Namlı Gurme Karaköy
Namlı Gurme Karaköy
Namlı Gurme Karaköy
Hemen Başvur

Namlı Gurme Karaköy

Kategori:
Adres:
Katlı Otopark Altı No:1 Karaköy Eminönü / İstanbul
Beyoğlu / Karaköy
Telefon:
0212 2936880
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Var
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Var
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Yok

Namlı Gurme Karaköy Hakkında :

Müşterilerine kaliteli ve özenle seçilmiş ürünler sunma hedefiyle 1929 yılında gıda sektörüne giriş yapan Namlı Pastırmacılık, daha sonra peynir, et çeşitleri, şarküteri ve diğer gıda ürünlerini de bünyesine ekleyerek kuşaktan kuşağa bugünkü geniş ürün yelpazesine ve haklı ününe kavuşmuştur.

3. Kuşakta Engin Mepa tarafından 2007’de Karaköy’de kurulan Namlı Gurme ile Türkiye’de ilk defa cafe restoran ve şarküteri üçlüsü bir araya gelmiştir.

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Namlı Gurme Karaköy hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.
Grup Yorumları:

Yorumlar 20

22 Eylül 2014

Ürün çeşiti bol lezzeti mükemmel ... ama bunun yanında fiyatlarıda bence gerekenin çok çok üstünde

7 Eylül 2014

2 kişilik 1 tabak kahvaltiya 80 lira ödedik. ohaa diyorum bu nasil bir soygundur. 1 tabak 2 kisilik aslinda tek kisilik gibi gorunen sucuklu yumurta 30 TL. Hisarda bogaz manzarali Lokma restarunt da bile bu fiyatlar yok cok kazikci ve soyguncusunuz namli gurme. onca yerde yemek yedik onca fiyatlar odedik ilk defa verdigimiz paraya aciyoruz.birdaha asla buraya gelmeyecegiz..

24 Ağustos 2014

Namlı gurme Karaköye gittik 4 kişilik bir kahvaltı. Açık büfe sözüm ona sıraya giriyorsun uyanık elemanlar size 4 kişilik bir orta tabak hazırlıyor. İçerisinde peynir, zeytin çeşitleri salam , domates ve salatalık, 1 kaşık kaymak altında bal, 1 porsiyon reçel (3 adet incir) Yanına çocuk için 1 sıkma prtakal suyu ve 1 sahanda sucuk istiyorsunuz. Fatura 137TL. Bir daha asla böyle bir soytarılığa katlanamam

5 Haziran 2013

Namlı Gurme Karaköy

İstanbul'da kahvaltı için gidilebilecek en son yer. Neden mi? 01.06.2013 tarihinde sadece aşağıdakiler için toplam 55,00 TL ödediğim için.

- 3 dilim Peynir 4,50 TL
- 2 dilim Pastırma 5,00 TL
- Biber sosu 7,50 TL
- Domates 5,00 TL
- Sahanda 4 adet Yumurta 12,00 TL
- Bal tabağı 11,00 TL
- Küçük Bardak Çay 2,00 TL

Gelen zeytinleri tadı kötü olduğu için dokunmadan geri yolladık. Yediklerimiz kaliteli olsa, tıka basa doysak, farklı lezzetler tatmış olsak yine birşey demeyeceğim. Fakat en yakınınızdaki bakkalda bile bulabileceğiniz, birer lokma halinde verilen kaliteden yoksun çeşitlerin bu denli fahiş fiyatlarda olması hiç bir şekilde doğru değil. Zaten sipariş verirken fiyatları görmemenizin nedenini hesap geldiğinde anlıyorsunuz. Velhasıl paranız çok olsa bile sunamadığı lezzet itibariyle kahvaltı için kesinlikle gidilmemesi gereken bir restorant.

6 Mayıs 2013

bir pazar öğleden sonra gitmeye kalktık 5 dakika oturup kalktık çünkü ne hoşgeldiniz diyen ve yönlendiren vardı ,et yiyelim dedik fiyatlar istinye park günaydın restorant dan bile pahalı etlerin orada yardım istedim çalışan suratsız bir şekilde beni azarlarmış gibi kasaya gidip orda sipariş vermemi istedi , yanımızda oturan masalara yanlış hesap gitmiş iki masaya birden artı portakal suyu bardağını avuç içiyle tutan
garsonu görmemiz bizim için yeterince sorunlu başlayan yemek maceramızın son noktası oldu kalktık geldiğimizde kimse birşey dememişti kalktığımızda da sipariş verip masamızda numara olmasına rağmen ne oldu diyen olmadı ,bizde arkadaki kebapçıya gittik adam gibi ağırlandık

9 Temmuz 2012

09.07.2012 tarihinde 11:45 gibi kızımla birlikte Namlı Karaköyde somon tabağı(fırında) ve meze tabağı ısmarladık.Somonun yanındaki yeşillik garnitürlerden minik beyaz bir şerit kıvrılıp bükülerek tabağımda ilerlemeye karar verdi,bereket daha 2.çatalı almıştım :çok özürler dilendi,nasıl telafi edebiliriz dendi ,tabiki telafisi yok böyle bir ismi yıkanmayan pis salatalarla servis edip mide bulandırmanın ama sonuç PİS,PAHALI;KÖTÜ İŞLETİLEN bir müessese,daha önceki gidişlerimizdede herkes yemek yerken spraylerle cam silen garsonlar vs vardı.PES diyorum..

9 Temmuz 2012

09.07.2012 de kızımla birlikte Karaköy Namlıda ısmarladığımız patatesli somonun garnitürü olan yeşillik salatasından minik beyaz bir şerit çıkıp tabakta yürümeye başladı ,bereket ki daha 2. lokmadaydım ,çok özürler dilendi nasıl telafi edebiliriz dendi,çıktık yemekleri bıraktık masada mide bulantıları içerinde .Kesinlikle tavsiye etmiyorum bumudur yani dünya paraya yıkanmayan salatalarla servis edilen yemekler .

27 Eylül 2011

Bu kadar çok çeşidi bir arada görünce insan, daha hiçbir şey yemeden doyuyor açıkçası. Her şey taze, her damağa hitap edebilecek çeşit mevcut. Fakat özellikle hafta sonu sabahları o kadar kalabalık ki, yer bulmak imkansız. Bulduğunuzda da hizmet almak kolay değil.

9 Haziran 2011

çok pahalı .. HAKİKATEN GEÇEN AKŞAM ORDAYDIM YEDİKTEN SONRA HEWSAP OSEDİİM ZAMAN YEDİKLERİM BOĞAZIMDA KALDI

9 Haziran 2011

geçen hafta kahvaltıya gittik, üç kişi 90 TL ödedik bana göre fiyatlar çok yüksekti.

Namlı Gurme Karaköy Nerede ?

 

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN